Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. Spotify, Android Cihazınızda Çöküyorsa Yalnız Değilsiniz!

Spotify, Android Cihazınızda Çöküyorsa Yalnız Değilsiniz!

Eymen Taner Eymen Taner - - 2 dk okuma süresi
33 0
Spotify

Dijital müzik ve podcast platformu Spotify, Android cihazlardaki son güncellemesi ile çökme sorunlarıyla karşı karşıya kaldı. Kullanıcılar, Spotify’ın yayınlanan son beta sürümünün çeşitli problemlere yol açtığını bildiriyor.

Spotify’ın son beta güncellemesi çökme sorunlarına yol açıyor

Spotify uygulamasının 8.9.2.169 beta sürümünde, başta çökme sorunu olmak üzere Android kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratan hatalar gözlendi. Öyle ki, uygulama tam olarak başlatılamıyor ve açıldıktan sonra kapanıyor. Aynı zamanda uygulama, Android Auto ile birlikte de kullanılamıyor. 30 Aralık’ta ortaya çıkan bu sorun, Twitter gibi platformlar üzerinden kullanıcıların bildirdiğine göre halen devam etmekte. Şirket cephesinden bu duruma dair bir açıklama gelmedi.

spotify

Mevcut sorunlar, Spotify kullanıcılarını dijital müzik dinleme gibi hizmetlerden mahrum bırakıyor. Çözüm önerisi olarak ise karşımıza, Play Store üzerinden Spotify beta sürümünü uygulamanın bir önceki sürümüne döndürme yöntemi çıkıyor. Android cephesinde 8.9.2.169 beta sürümüne yönelik bir düzeltmenin ne zaman yayınlanacağı hakkında bir bilgimiz bulunmuyor. Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Beklenen düzeltme ne zaman gelir? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir