Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. Spotify, uzun zamandır istenen özelliği nihayet sunmaya başladı

Spotify, uzun zamandır istenen özelliği nihayet sunmaya başladı

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
102 0
Spotify

Spotify, Premium abonesi olan masaüstü kullanıcıları için Spotify Miniplayer adında yeni bir oynatıcı başlatıyor. Yeni özellik hem Microsoft’un Windows Platformunda hem de Apple’ın macOS platformunda kullanıma sunuluyor. Peki özellik nasıl aktif edilir işte haberin detayları.

Miniplayer, ister müzikle ilgileniyor olun ister podcast’lere doyamıyor olun, partiyi nasıl devam ettireceğini çok iyi bilen süper havalı bir arkadaş gibi heran gözünüzün önünde yer alacak. Video ve ses içeriğinin harika bir dengesine sahip ve hatta kaçıramayacağınız video podcast’ler için resim içinde resim modunu da ekliyor. Örnek verecek olursak, önemli bir şey üzerinde çalışıyorsunuz ama aynı zamanda en sevdiğiniz programı da kaçırmak istemiyorsunuz. Miniplayer size yardımcı olacak. Video oynatıcısı sadece şık değil; aynı zamanda yeniden boyutlandırılabilir ve diğer uygulamalarınızın üzerinde yüzer, böylece işinizin önüne geçmeden programınıza göz kulak olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir; Elon Musk’ın X Platformu, YouTube’a rakip akıllı TV uygulamasıyla geliyor

Spotify-Miniplayer

Ana Spotify penceresinde parçalar veya podcast’ler arasında geçiş yapmanın ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. İşte Miniplayer bunu çocuk oyuncağı haline getiriyor. Dikkatiniz dağılmadan çalma listelerinize dalabilir veya yeni podcast’leri keşfedebilir, kuyruğunuzu yönetebilir, en sevdiğiniz şarkıları tekrarlayabilir veya yalnızca bir tıklamayla kitaplığınızda ince ayar yapabilirsiniz. Ve en iyi kısmı? Tüm bunları yapmak için ana uygulamayı açmanıza bile gerek yok.

Masaüstü için yeni Spotify Miniplayer özelliği hakkında daha fazla bilgiyi bu bağlantıdan Spotify’da bulabilirsiniz, özellik şu anda yalnızca premium aboneler tarafından kullanılabiliyor. Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir