Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Threads, hesap silme özelliğini yayınladı

Threads, hesap silme özelliğini yayınladı

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
101 0
threads

Meta’nın yeni sosyal medya uygulaması Threads, hesabınızı Instagram hesabınıza müdahale etmeden silmek mümkün kılıyor. Haber, Adam Mosseri tarafından Pazartesi günü (13) bir başlıkta duyuruldu.

Bu özellik, uygulamanın ayarlar menüsünde, hesap seçenekleri altında mevcut. Orada, profilinizi silme veya devre dışı bırakma seçeneğini bulacaksınız. Yeni özellik kademeli olarak kullanıma sunuluyor.

Instagram Yardım Merkezi’nde belirttiği habere göre, Instagram hesaplarını ayrı ayrı silmek mümkün değildi. “Threads profiliniz Instagram hesabınızın bir parçasıdır ve istediğiniz zaman silinebilir. Bunu yapmak için Instagram hesabınızı silmeniz gerekir,” diye açıkladı.

İlginizi çekebilir; Nothing, iMessage ile Çalışan Nothing Chats Uygulamasını Tanıttı

O zamanlar bu büyük bir sorun haline geldi, çünkü birçok kişi Threads’e kaydoldu ancak diğer platforma müdahale etmeden ayrılmanın bir yolu yoktu. Siteden uzaklaşmanın tek yolu hesabı devre dışı bırakmaktı.

Talep karşısında Adam Mosseri, şirketin iki hesabı ayırmak için bir yol üzerinde çalışacağına söz verdi.
Pazartesi günü (13) duyurulan bir diğer yeni özellik ise platformun ileti dizilerinin erişim alanının genişletilmesi oldu. Mosseri, metin gönderilerini Instagram ve Facebook’a taşıyan özelliğin genişletildiğini ve artık daha fazla kişiye ulaşmasına izin verildiğini belirtiyor.

Her zaman olduğu gibi, yeni özelliğin tüm kullanıcılara kademeli olarak sunulması gerekiyor. Henüz sizin için gelmediyse, Play Store veya App Store’da herhangi bir güncelleme olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor.

Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir