Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Otomobil
  4. »
  5. Togg ile Sahibinden.com’dan işbirliği açıklaması

Togg ile Sahibinden.com’dan işbirliği açıklaması

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
52 0
togg

Elektrikli mobiliteyi yeniden tanımlayan TOGG, kullanıcı deneyimini bir adım öteye taşıyor! Togg T10X kullanıcıları için sunulan yeni bir güncelleme ile artık Sahibinden.com’a doğrudan erişim imkanı sunuluyor. Bu sayede, TOGG sahipleri araçlarının konforunda ev, araba, elektronik eşya ve daha fazlasını kolayca arayabilecek ve satın alabilecekler.

Geniş İlan Yelpazesi Elinizin Altında

Sahibinden.com uygulaması artık Togg T10X’in ekranında yer alarak, kullanıcıların geniş bir ilan yelpazesine erişimini sağlıyor. Araç sahipleri, emlak, otomobil, elektronik eşya ve iş ilanları gibi binlerce kategoriye göz atabilirler.

İlginizi çekebilir; TOGG kullanıcıları D-Smart Go’yu beğendi

togg

Özellikle emlak ilanları için sunulan “Gez” özelliği ile kullanıcılar, kiralık veya satılık ev arayışlarını hızlandırabilirler. Sahibinden.com uygulaması, Tru.Store üzerinden indirilebiliyor ve Togg T10X kullanıcılarına geniş bir ilan ağına erişim imkanı sunuyor.

Bu yenilik, TOGG’un kullanıcı odaklı yaklaşımını bir kez daha gözler önüne seriyor. Togg T10X sahipleri, sadece araç kullanmakla kalmayıp, araçlarının konforunda birçok farklı ihtiyacını da karşılayabilecek. Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın. Ayrıca bizi takip etmeye devam edin.

What’s your Reaction?
0
0
1
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir