Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Basın Bülteni
  4. »
  5. Turkcell 30. yılında GB’ları ikiye katlıyor

Turkcell 30. yılında GB’ları ikiye katlıyor

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 4 dk okuma süresi
61 0
Turkcell

30 yıllık tarihinde Türkiye’nin iletişim ve teknolojisine yön vermenin gururunu yaşayan Turkcell, müşterilerinin hayatına değer katan yepyeni kampanyalara imza atıyor. Mayıs ayı boyunca tüm Turkcell’lilerin ve yeni müşterilerinin paketlerindeki GB’lar ikiye katlanacak, 30. yıl kutlamaları farklı sürprizlerle yıl boyu devam edecek.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, 30. yıldönümünü coşkuyla kutlamaya devam ediyor. Turkcell hem mevcut müşterilerini hem de yeni katılanları sevindirecek yepyeni bir kampanyayı hayata geçiriyor. Mayıs ayında başlayan kampanya kapsamında tüm Turkcell’lilerin ve Turkcell’e yeni gelecek müşterilerin paketlerindeki GB, SMS ve dakikalar ikiye katlanıyor. Bu özel kampanya ile Turkcell, 30 yıllık yolculuğundaki sadık müşterilerine teşekkür ederken, ailesine yeni katılan Turkcell’lilere de hoş geldin diyor. 

İlginizi çekebilir; Trendyol görme engelli kullanıcılar için Sesli Rehber özelliğini duyurdu

Turkcell

Turkcell’in 30. yılına özel sunduğu bu ilk sürpriz ile Turkcell’liler paketlerindeki GB, SMS ve dakikalarını iki katına çıkararak daha fazla iletişim imkanına kavuşuyor. Turkcell’liler kampanyaya Turkcell uygulaması Hediye Havuzu sekmesinden, Turkcell İletişim Merkezi ve Turkcell Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da 30. YIL yazıp 2200’a SMS göndererek katılım talebinde bulunabilecekler. Katılım talebi sonrası talep sonucu SMS ile kullanıcılara iletilecek. GB’ların ikiye katlanmasıyla Turkcell, kullanıcılarına dijital dünyayı daha özgürce keşfetme imkanı da veriyor.  Böylece Turkcell’liler sevdikleriyle daha uzun süre iletişim kurabilirken dijital platformlarda daha fazla zaman geçirebilecek ve tüm online ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilecekler. 

Dr. Ali Taha Koç: “Yıl boyunca müşterilerimize daha fazla sürpriz ve avantaj sunacağız”

Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali Taha Koç, kampanyaya ilişkin şunları söyledi: “30 yıldır, Turkcell olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya ve hayatlarını kolaylaştırmaya odaklandık. Bu önemli kilometre taşını kutlamak için, müşterilerimizin GB, SMS ve dakikalarını ikiye katlayarak onları mutlu etmek istedik. Bu kampanya sadece bir başlangıç. Turkcell’in 30. yıl kutlamaları boyunca müşterilerimize daha fazla sürpriz ve avantaj sunmaya devam edeceğiz. 30 yıl önce ‘İnsan İçin Teknoloji’ vizyonuyla ülkemizde yeni bir çağ başlatmıştık. Döneminin ötesinde bir strateji ortaya koyarak, Türkiye’nin iletişim ve teknolojide öncü olmasını sağladık. 30. yılımızda da geleceğin vizyonuyla ‘uçtan uca teknoloji sağlayıcısı’ pozisyonumuzu daha da büyüterek ülkemizin toplumsal, ekonomik ve kültürel gelişimine katkı sağlamaya devam edeceğiz. Biliyorsunuz artık, her şey Turkcell’le çalışıyor, Turkcell herkesle çalışıyor.”

Turkcell, 30. yıl kutlamaları kapsamında müşterilerini sevindirecek pek çok farklı kampanya ve yeniliği de hayata geçirmeyi planlıyor. Bu kapsamda özel hediyeler, eğlenceli yarışmalar, fırsat ve avantaj dolu uygulamalar ile çok daha fazlası Turkcell kullanıcılarını bekliyor.

Detaylar için: https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/4-5g-hizinda-kampanyalar/30-yil-kampanyasi

What’s your Reaction?
1
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir