Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Twitter Rakibi Threads’e Düzenleme Butonu Geliyor

Twitter Rakibi Threads’e Düzenleme Butonu Geliyor

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
97 0
Threads

Instagram, Facebook ve Whatsapp’ın çatı şirketi Meta, Twitter’a rakip olacak yeni sosyal medya platformu Threads ‘e yeni özellikler getirmeye devam ediyor.

Instagram ekibi tarafından geliştirilen ve üye olmak için Instagram hesabı gereken platformda 500 karaktere kadar metin ve 5 dakikaya kadar video paylaşılabiliyor.

Gönderiler düzenlenebilecek

Söylentilere göre, Threads, yayınlandıktan sonra gönderileri düzenleme özelliğine sahip olacak. Ek olarak gönderileri düzenlemek için bir özellik geliştirdiği söyleniyor.

Yeni sızdırılan özellik, çeşitli sosyal medya sızıntılarıyla tanınan bir geliştirici olan ihbarcı Alessandro Paluzzi tarafından kamuoyuna duyuruldu. Paluzzi keşfini eski Twitter olan X’teki profilinde yayınladı.

İlginizi çekebilir; Amazon Prime Video’da Reklamlı Abonelik Dönemi Başlıyor!

Özelliğin detaylarına bakacak olursak, işlev yalnızca beş dakikaya kadar gönderileri düzenlemenize izin verecek. Nedenine ilişkin herhangi bir ayrıntı yok, ancak bu muhtemelen Meta’nın yazım hatası düzeltmelerine yeterli olacağı da bilgiler arasında yer alıyor.

Gönderi düzenleme özelliği hala geliştirilme aşamasında olduğu için olması gerektiği gibi çalışmıyor. Değiştirilen gönderiler, yazar tarafından revize edildiklerini göstermek için muhtemelen özel bir etiketle de “düzenlendi” ibaresi yer alacak.

Önemli özellik

Twitter’ın tweetleri düzenleme özelliğini eklemesi yıllar aldı. Özellik 2022’de duyuruldu ve şu anda X Premium abonelerine özel olarak kullanılabiliyor.

Şimdilik, Threads’teki gönderileri düzenleme işlevinin başlatılması için her hangi bir tarih bulumuyor ve özelliğin ücretsiz mi yoksa ödeme yapan kullanıcılarla mı sınırlı olacağı da bilinmiyor. Threads’in yeni özelliği hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmından bize bildirin. Ayrıca bizi takip etmeye devam edin.

What’s your Reaction?
2
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir