Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. WhatsApp güncelleniyor! Son çevrimiçi olanlar görülecek

WhatsApp güncelleniyor! Son çevrimiçi olanlar görülecek

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
64 0
whatsapp

WhatsApp, kullanıcıların kimin çevrimiçi olduğunu görmelerini ve sohbet başlatmalarını kolaylaştırmak için “Son Zamanlarda Çevrimiçi” adlı yeni bir özellik test etmeye başladı. Bu özellik şu anda iOS beta sürümünde mevcut ve yakın zamanda Android’e de gelmesi bekleniyor.

“Son Zamanlarda Çevrimiçi” bölümü, yeni sohbet başlatma ekranında, kişi listenizin hemen üstünde yer alır. Bu bölümde, son zamanlarda uygulamada aktif olan tüm kişilerin profillerini görebilirsiniz. Bu sayede, kiminle sohbet edebileceğinizi hızlıca görebilir ve anında iletişime geçebilirsiniz.

whatsapp

İlginizi çekebilir; Turkcell 30. yılında GB’ları ikiye katlıyor

WABetaInfo‘ya göre, “Son Zamanlarda Çevrimiçi” bölümü, kullanıcıların gizlilik tercihlerine saygı gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle, “Son Görülme” bilgilerini gizleyen kişiler bu bölümde görünmeyecektir.

“Son Zamanlarda Çevrimiçi” özelliği şu anda test aşamasında ve ne zaman tüm kullanıcılara sunulacağı belli değil. Ancak, bu küçük bir eklenti olduğu için yayınlanmasının çok uzun sürmeyecek.

WhatsApp ‘ta Son Zamanlarda Eklenen Diğer Özellikler

  • Uygulama içi arama özelliği: Bu özellik, Android kullanıcılarının telefon rehberlerinde kayıtlı olmayan numaralara arama yapmalarını ve aramaları gerçek zamanlı olarak çevirmelerini sağlar.
  • Önerilen Kişiler: Arama ekranında yer alan bu bölüm, daha önce hiç sohbet etmediğiniz profilleri önererek yeni bağlantılar kurmanıza yardımcı olur.

WhatsApp yeni güncellemelerle gelişmeye devam ediyor. Yeni güncelleme hakkında neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir