Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. WhatsApp renkleri değişiyor! İşte yeni görünüm

WhatsApp renkleri değişiyor! İşte yeni görünüm

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
42 0
whatsapp

WhatsApp, kullanıcılarına mesajlaşma deneyimlerini özelleştirme imkanı sunmaya hazırlanıyor. WABetaInfo‘nun haberine göre, WhatsApp yakında kullanıcılarına sohbet balonu rengini değiştirme özelliği getirecek.

Geliştirilme aşamasındaki bu yenilik sayesinde kullanıcılar, beş farklı renk seçeneği arasından birini tercih edebilecek. Seçilen renk, tüm uygulamada varsayılan sohbet balonu rengi haline gelecek. Ancak bu değişiklik sadece seçimi yapan kullanıcının arayüzünde görünecek, diğer kişilerin ekranlarında bir farklılık olmayacak.

Yeşil renkten sıkılan ve uygulamayı kişiselleştirmek isteyenler için sevindirici bir haber olarak öne çıkan bu özellik, WhatsApp’ı daha cazip hale getirebilir. Daha önce uygulamanın simgeleri ve rozetleri için de benzer bir özelleştirme seçeneği geleceği duyurulmuştu.

İlginizi çekebilir; WhatsApp profil fotoğrafınızı yapay zeka ile oluşturabileceksiniz

Şu anda platform, kullanıcılarına sohbet duvar kağıdını değiştirme, düz renkler ve koyu/açık temalar arasından seçim yapma imkanı sunuyor. Yeni güncellemeyle birlikte sohbet balonu rengi tercihi de bu listeye eklenmiş olacak.

Öte yandan uygulama, yapay zeka destekli profil fotoğrafları, okunmamış mesaj sayısının temizlenmesi, gizli topluluk sohbetleri ve Durum güncellemeleri için yeni kullanıcı arayüzü gibi bir dizi yeniliği de kullanıcılarına sunmayı planlıyor.

Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir