Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. WhatsApp Sınırlı Süreli Durum Özelliğini Test Ediyor

WhatsApp Sınırlı Süreli Durum Özelliğini Test Ediyor

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
31 0
WhatsApp

WhatsApp, kullanıcıların mesajlaşma profilleri için geçici bir durum özelliği geliştiriyor. Yeni özellikle durum özelliği gelişiyor. İşte detaylar.

WhatsApp aracı ile kullanıcılar profilleri için sınırlı süreli bir mesaj belirleyebiliyor. İçinde, 24 saat, 3 gün, 1 hafta veya 2 hafta boyunca “sohbet etmek için ücretsiz”, “çalışıyor”, “seyahat ediyor” önerileri gibi mevcut etkinliğinizi tanımlayabileceksiniz.

whatsapp

Durumlar, otomatik mesajlara veya profil mesajında kalıcı değişikliklere güvenmeden kişilerinizi faaliyetlerinizden haberdar etmenin iyi bir yolu olacak. Yeni bir mesaj ekleme düğmesi, ayarlar ekranında profil resminizin hemen altında yer alacak.

Şimdilik, geçici durumlar için “Asla” seçeneği bulunmamaktadır. Bu nedenle, alana bırakılan tüm mesajların sınırlı bir süresi olacaktır. Bu, aracın işlevselliğini korurken mevcut etkinliğinizi temsil eden bir mesaj almanızı sağlar.

Yeni özellik geliştirme aşamasında

Bu işlev şu anda WhatsApp’ta geliştirilme aşamasında ve genel kullanıma sunulması beklenmiyor. Ancak büyük olasılıkla yeni özelliği ilk görenler test kullanıcıları olacak.

İlginizi çekebilir; NASA Binlerce Kişinin İsmini Uzaya Taşıyacak!

Android’de bu işlev, uygulamanın bu yıl Eylül ayında yayınlanan 2.23.20.12 sürümünde geliştirme aşamasında bulunuyordu. Aynı şekilde, test kullanıcıları hala bu özelliğe erişemiyor.

Diğer WhatsApp haberleri

WhatsApp’a son dönemde eklenen tek yenilik bu değil. Kasım ayı ortasında, iOS’ta yeni Discord tarzı sesli sohbet ve e-posta doğrulamasını yayınladı. Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir