Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. WhatsApp Yeni Arayüz ve Yeni Renklerle Güncellendi

WhatsApp Yeni Arayüz ve Yeni Renklerle Güncellendi

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
125 0
whatsapp

WhatsApp yeni renkler ve simgeler içeren bir arayüz güncellemesini duyurdu. Yeni güncelleme ile, uygulama daha modern ve görsel olarak çekici hale gelmişl oldu. İşte detaylar.

Detaylara bakacak olursak ancak, resmi değişiklik günlüğünde henüz renk değişikliğinden bahsedilmiyor. WABetaInfo web sitesine göre, yeni arayüz uygulamanın ana rengi olarak yeşilin yeni bir tonunu içeriyor ve yeniden tasarlanan simgeler uygulama ayarlarında veya sohbet bilgi ekranıyla beraber geliyor.

Yeni görünüm, iOS için 23.21.1.70 güncellemesiyle beta kullanıcılarına sunuldu. iPhone’daki bazı WhatsApp kullanıcıları App Store’da 23.21.72 yapı numaralı kararlı güncellemeyle gelen yeniliğe zaten sahip.

Bununla birlikte, yeni görünüm kademeli olarak kullanıma sunuldu, bu nedenle birçok kullanıcının güncellemeyi yalnızca önümüzdeki haftalarda alması bekleniyor.

WhatsApp

Diğer WhatsApp haberleri

WhatsApp yakın zamanda hesap güncellemeleri de yayınladı. Geçtiğimiz hafta mesajlaşma programı, kullanıcıların aynı cihazda iki farklı hesap kullanmasına izin vermeye başladı.

İlk olarak Android cihazlar için geçerli olan bu özelliğin iOS için henüz bir tarihi bulunmuyor. Bu özellik temelde Nisan ayında başlatılan ve aynı hesabın beş farklı cep telefonunda kullanılmasına olanak tanıyan özelliğin tam tersi.

İlginizi çekebilir; WhatsApp Eski Android Telefonlarda Çalışmayacak!

Tüm kullanıcılar artık kanal oluşturma imkânına da sahip. Uygulama ayrıca tek sesli mesajlar gibi diğer güncellemeleri de test ediyor. Buna WhatsApp’da fotoğraf ve videolarla zaten izin veriliyor. Ayrıca grup etkinlikleri oluşturmak için bir araç yaratıyor. Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir