Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. WhatsApp Yeni Bir Özellik Üzerinde Çalışıyor

WhatsApp Yeni Bir Özellik Üzerinde Çalışıyor

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
114 0
whatsapp

WhatsApp görüntülü görüşmelerde ekran paylaşımı için yeni bir aracı test ediyor. iOS’un deneysel sürümünde keşfedilen özellik, katılımcıların konuşma sırasında müzik ve video sesi de iletebilecekler. İşte detaylar.

Yeni özellik, iOS için WhatsApp Beta’nın 23.25.10.72 sürümünde keşfedildi, ancak henüz test kullanıcıları tarafından erişilebilir değil durumda değil. WABetaInfo bu özelliği, yeni özelliğin nasıl çalıştığını açıklayan bir bildirim penceresi aracılığıyla keşfetti.

whatsapp

Yeni özellik, Ağustos 2023’ten bu yana uygulamada bulunan ekran paylaşma özelliğine ek olarak geliyor. Bu özellik, WhatsApp’ı bir görüntülü arama platformu olarak daha da verimli hale getirecek.

Şu an için WhatsApp’ın ses aktarım aracına erişmek mümkün değil. Özelliğin kullanıma sunulması için henüz farklı bir detay bulunmuyor.

İlginizi çekebilir; Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyununu Duyurdu! Hemen Göz Atın

Her halükarda, bu özellikten ilk haberdar olanlar büyük olasılıkla test kullanıcıları olacak. Eğer siz de onlardan biriyseniz, Play Store ve App Store’da yayınlanan güncellemeleri takip edin.

Yeni WhatsApp özellikleri

WhatsApp her zaman yeni özellikler almaya devam ediyor. Son zamanlarda eklenen en ilginç özelliklerden biri, tıpkı fotoğraf ve videolarda olduğu gibi oynatıldıktan sonra kaybolan tek oynatımlı ses oldu.

Whatsapp ayrıca konuşmaları cihaz PIN’i dışında bir şifre ile koruma özelliğini de ekleyerek platformun güvenlik katmanını artırdı.

Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir