Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Xbox Game Pass PC’ye Büyük İndirim! İlk Ay 5 TL

Xbox Game Pass PC’ye Büyük İndirim! İlk Ay 5 TL

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
159 0
Xbox Game Pass'e

Microsoft, Türkiye’deki oyunseverler için Xbox Game Pass PC aboneliği için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, Game Pass PC’ye ilk kez abone olanlar, ilk ay için 5 TL ödeyecek. PC fiyatında çok büyük bir indirime giden 1 aylık üyelik için geçerli olan indirimin ne zamana kadar geçerli olacağı bilinmiyor.

Xbox Game Pass, bilgisayar kullanıcılarına abonelik ücreti karşılığında yüzlerce oyun oynama imkanı sunan bir servistir. Servis bünyesinde, Microsoft’un geliştirdiği oyunların yanı sıra üçüncü parti oyunlar da yer almaktadır.

Normal abonelik ücreti 159 TL olan servis, bu nedenle, yeni kampanya ile ilk kez abone olanlar, normal abonelik ücretinin yaklaşık üçte biri kadar bir ücret ödeyerek servisi deneyimleyebilecek.

İlginizi çekebilir; OpenAI, GPT-5 Üzerinde Çalışıldığını Doğruladı

Kampanya, Türkiye’deki oyunseverler tarafından büyük ilgi görmesi bekleniyor. Oyun fiyatlarının arttığı bir dönemde, Xbox Game Pass PC’nin bu kampanyası, oyunseverler için cazip bir seçenek haline geliyor.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Kampanyadan, Xbox Game Pass PC’ye ilk kez abone olan tüm kullanıcılar yararlanabilir. PC fiyatında çok büyük bir indirime giden XBOX GAME PASS 1 aylık üyelik için geçerli olan indirimin ne zamana kadar geçerli olacağı bilinmiyor.

Kampanya nasıl kullanılır?

Kampanyadan yararlanmak için, Microsoft Store’dan Xbox Game Pass PC aboneliği satın almanız gerekmektedir. Abonelik satın alırken, kampanyayı seçmeniz yeterli olacaktır.

Kampanyadan sonra abonelik ücreti ne kadar olur?

Kampanyadan yararlanan kullanıcılar, ilk ay 5 TL ödedikten sonra, aboneliği devam ettirmek isterlerse aylık 159 TL ödemek zorundadır.

Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
1
0
0
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir