Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Yeni iMac ve MacBook’lar Beklenenden Erken Geliyor

Yeni iMac ve MacBook’lar Beklenenden Erken Geliyor

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
113 0
Apple-iMac

Apple iPhone 15 serisiyle yaşadığı sorunlara rağmen, ekim ayı bitmeden Mac bilgisayarlarını tanıtmayı planlıyor. Apple yeni bir Mac serisi üzerinde çalışıyordu ve görünüşe göre bunlar Ekim sonundan önce piyasaya sürülecek, haber Bloomberg‘den Mark Gurman’ın haftalık Power On bülteninden geldi. İşte detaylar.

Görünüşe göre bu ay içinde yeni MacBook’ların yanı sıra yeni bir iMac’e de kavuşacağız. Yeni iMac daha önce duyduğumuz daha büyük bir model olmayacak, bunun yerine 24 inçlik iMac‘in yeni bir işlemci ve diğer güncellemelerle daha büyük bir versiyonu olacak.

Apple 24 inç iMac’i en son 2021 yılında piyasaya sürmüştü ve cihaz Apple M1 işlemciyle geliyordu, yeni iMac’in yeni bir işlemciyle piyasaya sürülmesi bekleniyor, tam olarak hangi işlemci olduğu henüz bilinmiyor.

İlginizi çekebilir; Brave Gizlilik İhlali ile Kullanıcıları Kızdırdı

Bu ay ayrıca bazı yeni MacBook’lar da olacak, bu yeni bir 13 inç MacBook ve ayrıca yeni MacBook Pro modellerini içerebilir, Mark Gurman’dan neler bekleyebileceğinize dair daha fazla ayrıntı aşağıda.

Mark Gurman haberine göre Apple, “perakende mağazalarında iMac’in yanı sıra yenilenme zamanı gelmiş olabilecek diğer iki model olan 13 inç MacBook Pro ve üst düzey MacBook Pro da bulunmuyor. Ürünleri Apple’ın web sitesinden sipariş etmeye çalışırsanız, bazı konfigürasyonların Kasım ortasına kadar gelmeyeceğini göreceksiniz. Bu birkaç haftalık gecikme, bir şeyler olacağına dair açık bir işaret.” denildi.

Apple’ın yeni Mac serisini 30 ya da 31 Ekim’de piyasaya sürmesi bekleniyor, yeni Mac serileri için tam olarak ne planladıklarına dair bazı ayrıntılar alır almaz sizi bilgilendireceğiz. Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir