Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. Yılın Son Fırsatları: Samsung Bluetooth Kulaklıklarda İndirim Başladı!

Yılın Son Fırsatları: Samsung Bluetooth Kulaklıklarda İndirim Başladı!

Fevzi Mert Gözbaşı Fevzi Mert Gözbaşı - - 3 dk okuma süresi
16 0
kulaklık

Amazon Türkiye, yılın son fırsatları kapsamında Samsung Bluetooth kulaklıklarında büyük indirimleri başlattı. Özellikle Samsung Galaxy Buds2, aktif gürültü engelleme, berrak sesler ve 20 saate kadar kullanım süresiyle dikkat çekiyor.

Yılın Son Fırsatları Kaçırılmayacak Fırsatlar Sunuyor!

Amazon’un 25 Aralık’a kadar devam edecek Yılın Son Fırsatları kampanyası, Bluetooth kulaklıklarda cazip fırsatları beraberinde getiriyor. TWS kulaklık arayışında olanlar, bu kampanyayı kaçırmamalı. Özellikle Black Friday indirimlerinden yararlanamamış olanlar, yılbaşı hediyeleri için düşünenler veya 2024 fiyat artışlarından önce kulaklık edinmek isteyenler bu fırsatları değerlendirebilir.

Galaxy Buds2: Ses Kalitesi ve Aktif Gürültü Engelleme Bir Arada

Samsung’un Galaxy Buds2 kulaklığı, kullanıcılarına uygun fiyatlı, yüksek ses kalitesi ve etkili aktif gürültü engelleme teknolojisi sunuyor. Şu an indirimlerle birlikte oldukça avantajlı fiyatlara sahip.

Bu kulaklık, Comfort Fit tasarımıyla konforlu bir kullanım sunuyor. Kulakiçi kulaklıklardan rahatsız olan kullanıcılar dahi rahatlıkla tercih edebilecekleri bir formda tasarlanmış. Dengeli ses profili sayesinde tiz sesleri berrak bir şekilde sunuyor.

samsung

Teknolojiyle Donatılmış, Kullanışlı Özellikler

Samsung Galaxy Buds2, aktif gürültü engelleme (ANC) teknolojisiyle geliyor. İki mikrofonu sayesinde arka plan gürültüsünü %98’e kadar azaltabilen bu kulaklık, otobüs, metro, uçak, işyeri gibi gürültülü ortamlarda müziği öne çıkararak size dinleme keyfi yaşatıyor. Üstelik, üç farklı seviyede ortam sesi seviyesini ayarlama imkanı sunuyor, böylece çevre seslerini istediğiniz şekilde duyabilirsiniz.

Kulaklık, ANC açıkken 5 saate kadar kullanım süresi sunarken, şarj kutusu ile birlikte toplamda 20 saate kadar kesintisiz müzik deneyimi vaat ediyor.

Yılın son fırsatlarıyla birlikte Samsung Bluetooth kulaklıklarındaki indirimleri kaçırmak istemeyenler için bu kampanya harika bir fırsat sunuyor. Detaylı bilgi ve kampanya detayları için Samsung resmi web sitesine göz atabilirsiniz.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir