Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. Apple’dan AirPods Pro 2 için yeni beta yazılımı

Apple’dan AirPods Pro 2 için yeni beta yazılımı

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 2 dk okuma süresi
33 0
AirPods-Pro-2

Apple, merakla beklenen iOS 18 güncellemesiyle uyumlu yeni özellikler içeren AirPods Pro 2 beta yazılımını yayınladı. 7A5244b yapı numarasıyla gelen bu güncelleme, hem Lightning hem de USB-C bağlantı noktasına sahip AirPods Pro 2 modellerini kapsıyor.

Yazılım şu an için yalnızca geliştiricilere açık durumda. Bu, Apple’ın Haziran ayında duyurduğu yeni AirPods Pro 2 özelliklerini içeren ikinci beta sürümü olma özelliğini taşıyor.

İlginzi çekebilir; Apple iOS 18 Beta 3’ü yayınladı: İşte gelen yeni özellikler

Yeni Yazılımla Gelen Özellikler

  1. Baş Hareketleriyle Kontrol: Kullanıcılar artık başlarını sallayarak veya çevirerek Siri’yi kontrol edebilecek. Örneğin, gelen bir aramayı başınızı sallayarak reddedebilir veya onaylayarak kabul edebilirsiniz.
  2. Gelişmiş Siri Etkileşimleri: Siri, gelen mesajlara, aramalara ve bildirimlere yanıt vermek için daha etkin kullanılabilecek.
  3. Ses Yalıtımı: Arka plan gürültüsünü azaltarak kullanıcıların daha net işitmesini sağlayan yeni bir özellik eklendi.
  4. Oyunlara Özel Kişiselleştirilmiş Uzamsal Ses: Oyun geliştiricileri, daha sürükleyici bir deneyim için uzamsal sesi oyunlarına entegre edebilecek.

Bu yeni özellikleri kullanabilmek için iOS 18 işletim sistemine sahip bir cihaz gerekiyor. iOS 18’in genel kullanıcılara sunulması ise bu sonbaharda gerçekleşecek.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir