Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Microsoft Ücretli Copilot Pro Sürümünü Duyurdu

Microsoft Ücretli Copilot Pro Sürümünü Duyurdu

Serhat Sarımlı Serhat Sarımlı - - 3 dk okuma süresi
56 0
microsoft-copilot-pro

Microsoft, yapay zeka (AI) Copilot’un ücretli bir versiyonunu duyurdu. “Copilot Pro” adı altında sunulan plan, en son yapay zeka modellerine erişim, öncelikli yanıtlar ve diğer avantajlar sunacak. İşte detaylar.

Yeni özelliğin kanıtı, tarayıcının bir test sürümü olan Android için Microsoft Edge Canary’nin 122.0.2336.0 sürümünde bulundu. Copilot Pro daha iyi özellikler arayanlar için bir alternatif olacak gibi görünüyor.

Uygulamada bulunan kod satırları, Copilot Pro’nun en son modellere erişim, öncelikli yanıtlar ve yüksek kaliteli görüntü oluşturma sunacağını gösteriyor.

Copilot şu anda tüm işlevlerini ve özelliklerini halka ücretsiz olarak sunuyor. Ücretli planın gelmesiyle birlikte, bazı işlevlerin abonelere özel hale gelmesi mümkün.

İlginizi çekebilir; WhatsApp Yeni Özelliği: Kanallar İçin Anket özelliğini Getiriyor!

YouTube video

ChatGPT Plus ile benzer strateji

Bir bakıma Copilot Pro, sohbet robotunun en iyi sürümüne erişim, öncelikli yanıt süreleri, deneysel özelliklere erişim ve daha fazlasını sunan ChatGPT Plus’a benzer bir model benimseyecektir.

Şu an için Copilot Pro hakkında somut bir bilgi olmadığı gibi, halka nasıl sunulacağı da bilinmiyor. Sohbet botunun avantajlarının platforma bağlı olarak farklılık göstermesi, örneğin web’deki Copilot’ta belirli avantajlar sunarken Windows Copilot’ta başka avantajlar sunması mümkündür.

Copilot Pro ile ilgili ayrıntılar henüz çok az ve şimdilik sadece bir söylenti. Bu işlev halen geliştirilme aşamasında olduğundan, paketin halka sunulması biraz zaman alabilir.

Microsoft 365 Copilot, OpenAI tarafından geliştirilen yapay zeka GPT-3’ün Microsoft 365 uygulamaları ile entegre edilmesi sonucu ortaya çıkan bir özelliktir. Microsoft 365 Copilot, çalışanlara iş yapma süreçlerinde otomatik öneriler sunar ve iş yapış şeklinizi yeni bir boyuta taşır.

Neler düşünüyorsunuz? Sosyal ağlarımızı kullanarak görüşlerinizi diğer Teknoloji Kampüsü okuyucularıyla paylaşın.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir