Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. MSI, MAG CoreLiquid Serisi AIO Sıvı CPU Soğutucularını Piyasaya Sürdü!

MSI, MAG CoreLiquid Serisi AIO Sıvı CPU Soğutucularını Piyasaya Sürdü!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 3 dk okuma süresi
38 0

Her gün, OEM’lerin etki alanlarını kırdığını ve daha büyük bir etki alanına adım attığını görüyoruz. Yeni harika şeyler ile ürün yelpazesi genişliyor. Aynı şey MSI için de geçerli. Gaming PC markası MSI, en güçlü oyun dizüstü bilgisayarlarını, çevre birimlerini ve masaüstlerini üreten bir marka olarak tanınıyor. Marka aynı zamanda başka oyun aksesuarları da üretirken, bu sefer ilginç bir şeyle karşımıza çıktı. MSI, verimli sıvı soğutucular üzerinde çalışıyor gibi görünüyor.

MSI’nın ilk Sıvı CPU Soğutucuları Burada !!

Bir süredir ortalıkta olan gerçekten iyi sıvı soğutma sistemleri var. MSI Sıvı Soğutucular sadece herhangi bir sıvı soğutucu değil. Bunlar MSI’ın ilk Sıvı Soğutucu serisi. Marka buna MAG CoreLiquid Serisi adını veriyor. Sadece tek bir soğutma modeli değil, dört farklı modelle geliyor. Bunlar MAG CORELIQUID 360R, MAG CORELIQUID 360RH, MAG CORELIQUID 240R ve MAG CORELIQUID 240RH. 

MSI, bu sıvı CPU soğutucuları ile harika bir iş çıkmış. Bunlar en kötü koşullarda sistemi kolayca serin tutabiliyor ve bu sayede sisteminizden optimum performans elde ediyorsunuz. Soğutma sistemlerinde ki en büyük problem yaptığı gürültüler. MAG CORELIQUID Soğutucuları için durum böyle değil. Sistemden gelen gürültünün üstesinden gelmek için, pompa radyatörle bir bütün olarak monte edilmiş. Bu nispeten daha az ses çıkarmaya yardımcı olmuş. Çekirdekte, genel titreşimleri azaltan ve bu soğutucuların ömrünü uzatan üç fazlı bir motor var.

Tüm bunların ötesinde, bu sıvı soğutucuların görünüm ve tasarım estetiği oldukça çarpıcı. Göz alıcı ARGB aydınlatması, bu soğutucular için pasta üstündeki kiraz olmuş. Gerçekten havalı görünen sıvı soğutucular yapmayı başarmışlar. Ayrıca, 270 derece dönebilen blok kafası sayesinde soğutucu plakayı istediğiniz şekilde monte edebilirsiniz.

What’s your Reaction?
12
6
2
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir