Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. %100 TÜRK MMORPG Oyunu ! Rise Online’ı Deneyimledik – Etkinlik Alanı – GamePlay – Sürpriz Hediyeler

%100 TÜRK MMORPG Oyunu ! Rise Online’ı Deneyimledik – Etkinlik Alanı – GamePlay – Sürpriz Hediyeler

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
144 0

ROKOSOFT tarafından geliştirilen Rise Online, MMORPG tarzında ilk oyununu geçtiğimiz Şubat ayında tanıtmıştı. Detaylı videoyu hemen aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. Teknoloji Kampüsü olarak oyunun ilk beta sürecine katılıp, deneyimlemiş olduk. İlgili videoyu izlemek için aşağıdaki bağlantıya göz atabilirsiniz.

Oyunu geliştirenler tamamen Türk ekipten oluşuyor. Yaklaşık 3 yıldır geliştirilme aşamasında olan oyun, 30 Ağustos itibariyle Pre-Alpha testlerine başlandı. Yaklaşık 300 kişinin deneyimlediği beta süreci 16.00 itibariyle tamamlanmış oldu. Önümüzdeki günlerde tekrar bir beta test süreci olacağını belirtmemizde fayda var. Eğer sizde oyunu deneyimlemek isterseniz, Rise Online World‘un resmi web sitesini takip edebilirsiniz.

Oyunun tamamı, Unreal Engine 4 oyun motoru ile tasarlanmış. Dolayısıyla görüntü ve oyun içi grafik deneyimi üst seviyelerde. Rise Online‘da iki temek ırk bulunuyor. Bu iki ırk sürekli birbirleriyle savaş halindeler, Death Valley adı verilen harita üzerinde oyuncular oyun içi PvP deneyimini iliklerine kadar hissedebiliyor. Henüz beta aşamasında olduğu için bir çok oyun içi etkinlikte kısıtlamalara gidilmiş. İlerleyen test aşamalarında daha detaylı test etme imkanı bulabileceğiz. Oyunun idari kadrosu ise oyun resmi sürüme geçtiğinde, Epic Store’dan oyuncuların, oyunu indirme imkanı bulabileceği söylediler. Önümüzdeki süreç MMORPG sevenler tarafından merakla bekleniliyor. Rise Online, global pazar içerisinde, kendine güzel bir yer elde edebilmesi adına sonsuz başarı dileklerimizi, ROKOSOFT ekibine iletiyoruz.

Etkinlik Alanı ve GamePlay videosu için;

What’s your Reaction?
7
5
1
3

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir