Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Apple Hatası Kullanıcıları Zor Durumda Bırakıyor: Cihazlar Aniden Apple ID Şifresi Talep Ediyor!

Apple Hatası Kullanıcıları Zor Durumda Bırakıyor: Cihazlar Aniden Apple ID Şifresi Talep Ediyor!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
87 0
Apple Şifre

Özellikle iPhone’larda ve diğer Apple cihazlarında kullanıcıları rahatsız eden yeni bir sorun ortaya çıktı. Apple severler, cihazlarının beklenmedik bir anda Apple ID giriş ekranını açarak şifre talep ettiğini ve şifre girilse dahi sorunun çözülmediğini ifade ediyorlar. Bu problem Türkiye’deki kullanıcıları da etkilemiş olabileceği belirsizliğini koruyor.

Apple ID’nin aniden şifre istemesi birçok kullanıcıyı mağdur etti!

Apple tutkunları, beklenmedik ve oldukça rahatsız edici bir hata ile yüz yüze gelmiş durumda. Twitter’da yapılan birçok paylaşım, iPhone başta olmak üzere çeşitli Apple ürünlerinin aniden Apple ID girişi talep etmeye başladığını gösteriyor.

Hatanın detaylarına göre, problemli cihazlar sürekli olarak “Apple ID şifresi girin” uyarısı gönderiyor ve kullanıcılar hesaptan çıkış yapıp tekrar Apple ID girişi yapmaya çalıştığında ise giriş başarısız oluyor. Dolayısıyla, bu durumda Apple ID şifresini girmek sorunu çözmüyor.

Hatanın etkilediği kullanıcı sayısı bilinmemekle birlikte, paylaşımların çoğunun Portekizce ve Japonca olduğu görülüyor. Bu durum, belirli bölgelerdeki kullanıcıların bu sorundan etkilendiğini düşündürebilir. İlginç olan nokta ise, Apple servislerinin çalışma durumunu gösteren Apple Sistem Durumu sayfasında herhangi bir hata bildirimi olmaması.

Bu gelişme, Apple’ın hatayı henüz fark etmediğini veya çözüm yolu üzerinde çalıştığını düşündürebilir. Şimdilik kullanıcılar, yaşanan bu beklenmedik duruma karşı ne yapacaklarını merakla bekliyor.

What’s your Reaction?
5
9
0
2

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir