Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. BluTV’den Yeni Yıl Hediyesi! “İki Gün Boyunca Ücretsiz Erişim”

BluTV’den Yeni Yıl Hediyesi! “İki Gün Boyunca Ücretsiz Erişim”

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 1 dk okuma süresi
51 0

İçeriklerini dönem dönem, belli bir aralıklar ile ücretsiz hale getiren ve son dönemlerin büyük bir izleyici kitlesi olan BluTV yeni yıl sürpriz ile bizlerin karşısına çıkıyor. Platformun resmi Twitter hesabından yapılan paylaşım ile “Ayrı ekranlardan, farklı mekanlardan, ortak hislerle yıla veda edebilmek için 1 Ocak 23.59’a kadar kapımızı herkese ücretsiz açtık! Bekleriz.” notu düşülerek bütün kullanıcılara 2 gün sürecek ücretsiz erişim yapacağını duyurdu.

Yılbaşında Ücretsiz İzle adında özel bir giriş bölümü oluşturularak izleyicinin bu kısımdan giriş yapmasını sağlayan BluTV 1 Ocak 2021 23:59‘a kadar ücretsiz bir şekilde giriş yapabileceksiniz. Oluşturulan bu özel bölümde ad soyad, e-posta ve şifre ile kayıt oluşturup, ardından size özel oluşturulan kupon ile iki gün geçerli olacak ücretsiz izleme hakkına sahip olup, sisteme rahatlıkla giriş yapabileceksiniz.

Aylık 29,90 TL üyelik ücreti olan BluTV henüz ücretsiz kupon sonrasında içerikleri izlemeye devam etmek isteyen kullanıcılar için özel bir kampanya açıklamadı.

What’s your Reaction?
19
7
0
3

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir