Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bu Yıl Tanıtılması Beklenilen Apple Ürünleri Hakkında Büyük Tahmin Geldi!

Bu Yıl Tanıtılması Beklenilen Apple Ürünleri Hakkında Büyük Tahmin Geldi!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
55 0

Apple’ın her yıl hangi yeni ürün çıkaracağı merak konusu olurken ünlü analist Mark Gurman, bu yıl tanıtılacak Apple ürünleri hakkında bilgi verdi.

İşte tüm detayları ile Apple’ın bu yıl çıkaracağı tahmin edilen ürünler…

Apple, her yıl birden fazla lansmanı ile tanıttığı ürünlerini bizlere kavuşturuyor. Teknoloji severlerin bu yıl Apple’ın hangi ürünlerini tanıtacağı merak konusu iken bu merakı söndüren Mark Gurman, 2022’de tanıtılacak ürünler hakkında bilgi verdi.

Mac ailesinin en güçlü üyesi olan yeni nesil iMack Pro ve AirPods Pro yolda! Mark Gurman’ın son yayınladığı rapora göre bu yıl iMac Pro da ARM tabanlı işlemciye geçen ürünlerden biri olacak. Diğer bir yanda AirPods Pro için beklentiler de büyük. İlk beklentilerden birisi AirPods Pro 2’nin kayıpsız ses özelliğini desteklemesi. Apple Music üzerinden dinlenen parçalarda desteklenmesi beklenen kayıpsız ses, çıkması beklenen yeni nesil AirPods Pro için en büyük beklenti diyebiliriz. Hatta yeni nesil AirPods Pro’nun birtakım sağlık özelliklerine sahip olmasını da beklentiler arasında. Bir diğer beklenen Yeni özellik ise kutunun bazı konum bulma özelliklerine sahip olacağı. Yani bir AirTags kadar çeşitli özellikler olmasa da en azından kutunun uzaktan ses çalabilmesi gibi basit özellikler bekleniyor.

Şimdilik Gurman’ın açıkladıkları sıcak yaklaşılan birer tahminler olsada ilerleyen aylarda diğer Apple ürünlerinin bu yılki dönüşümleriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olacağız.

What’s your Reaction?
6
1
1
3

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir