Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Cooler Master Dyn X Piyasaya Çıkıyor: Yarış Simülasyonunda Yeni Bir Sınır

Cooler Master Dyn X Piyasaya Çıkıyor: Yarış Simülasyonunda Yeni Bir Sınır

Fevzi Mert Gözbaşı Fevzi Mert Gözbaşı - - 4 dk okuma süresi
67 0
cooler

Cooler Master Dyn X Tek ayarda 14 farklı sürüş pozisyonu sunar

TAIPEI, TAYVAN PC Donanımının lider yenilikçilerinden Cooler Master, bugün sanal yarış ve uçuş simülasyonları için çığır açan bir ürün olan Dyn X piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Dyn X bir simülatörden daha fazlasıdır; yepyeni bir macera dünyasına açılan kapıdır.

Jimmy Sha (Cooler Master CEO), “Cooler Master her zaman yeniliğin ön saflarında yer almıştır ve Dyn X, oyun deneyimlerini yükseltmeye olan sarsılmaz bağlılığımızın bir kanıtıdır” dedi. “İster yeni bir yarış pistine çıkıyor olun ister uçuyor olun, Dyn X benzeri görülmemiş kişiselleştirme, konfor ve sürükleyici bir oyun sunuyor.”

Dyn X iki ana bileşenden oluşur: yarış koltuğu ve kokpit. Her ikisi de yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır, evrensel uyumluluk özelliğine sahiptir ve yarıştan ilham alan modern estetiği benimser. Dyn X, kullanıcılara tercihlerine mükemmel şekilde uyum sağlayan bir simülasyon ortamı oluşturma fırsatı sunuyor .

DYN X KOKPİT

Sistemin merkezinde en tutkulu sanal yarışçılar düşünülerek geliştirilen Dyn X Kokpit yer alıyor. Sürüş konumunuzu farklı yarış senaryolarına zahmetsizce uyarlamanıza olanak tanır. Tek bir ayar, Formula, GT, NASCAR, Rally, Trophy Truck, Semi Truck ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli yarış tarzlarına hitap eden 14 farklı sürüş pozisyonu sunar.

Dyn X Kokpit çok yönlü olmasının yanı sıra montajı kolaydır ve çok çeşitli yarış aksesuarlarıyla uyumludur. Sağlam boru şeklindeki çelik yapı, benzersiz dayanıklılık ve stabilite sağlar. Geleceğe hazır modüler tasarım, çok sayıda bağlantı noktası sunarak kullanıcıların ihtiyaçlarına göre monitörler, kaydırıcılar, hareket sistemleri ve daha fazlasını kurmasına olanak tanır.

DYN X YARIŞ KOLTUĞU

Dyn X Yarış Koltuğu, kokpit için mükemmel bir arkadaştır ve farklı sürüş pozisyonları için optimum konfor ve destek sağlar . Eşsiz sertlik için cam elyaf kompozit bir kabuğa ve lüks bir his için birinci sınıf sentetik süet deri kaplamaya sahiptir.

Dyn X Yarış Koltuğu ayrıca siyah, kırmızı veya mavi renkte değiştirilebilir minder kılıflarıyla birlikte gelir ve kullanıcıların simülasyon ortamlarını tercihlerine göre özelleştirmelerine olanak tanır. Koltuğun ergonomik tasarımı, uzun süreli kullanımlarda bile daha fazla konfor vaat ediyor. Çıkarılabilir ve ayarlanabilir koltuk başlığı her sürüş pozisyonunda kişiselleştirilmiş ve konforlu bir deneyimi garanti eder.

KALKIŞA HAZIR MISINIZ?

Dyn X, yarış simülasyonunun sınırlarını aşar ve Cessna’lardan planörlere kadar her oturma pozisyonuna kolayca uyum sağlayarak kapsamlı bir uçuş simülatörüne dönüşebilir.

Dyn X, Cooler Master yenilikçiliğinin ve yüksek kaliteli profesyonel simülasyon teknolojisi sunma konusundaki kararlılığının bir kanıtıdır . Şirketin sürükleyici ve kişiye özel deneyimler yaratma vizyonunu somutlaştırıyor ve Cooler Master’ı profesyonel simülasyon endüstrisinde kullanıcı odaklı tasarımda öncü olarak konumlandırıyor.

Ürün Sayfası: https://www.coolermaster.com/catalog/immersive/simulator/dyn-x/

What’s your Reaction?
13
2
2
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir