Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Cooler Master MasterAir MA612 Stealth Soğutucu Modellerini Tanıtıyor

Cooler Master MasterAir MA612 Stealth Soğutucu Modellerini Tanıtıyor

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
59 0

Cooler Master bugün MasterAir ailesinin iki yeni üyesi MA612 Stealth ve MA612 Stealth ARGB modellerini duyurdu.MA612 Stealth baştan aşağı jet siyah renk tasarımı ile şık görünümün yanı sıra, olağanüstü soğutma performansı ile performans arayanların yeni favorisi olmaya geliyor. Asimetrik ısı borusu tasarımı, ısıyı eşit ve hızla iletmesi için 6 ısı borusu ve nikel kaplamalı taban ile donatılmıştır. Push-Pull tasarımı ile yerleştirilen iki adet SickleFlow fanlar sessiz ve yüksek performans sunuyor.

Cooler Master MasterAir MA612 Stealth Özellikleri

  • Çift SickleFlow 120 Fan – Yeniden tasarlanmış kavisli kanatların push-pull kurulumu, hava akışını ve basıncını optimize ederek en ideal soğutma performansını sağlar.
  • Nikel Tabanlı 6 Bakır Isı Borusu – 6 Isı borusu ve nikel kaplamalı taban, maksimum yüzey teması ile mükemmel ısı iletimi sağlar.
  • Asimetrik Isı Borusu Tasarımı – Asimetrik ısı borusu yerleşimi, çeşitli anakart ve RAM modelleri için yeterli alanı sağlayarak uyumluluk sağlar.
  • Görünmez Siyah Donanım – Tamamen siyah tasarım koyu renkli birinci sınıf kaplama ve görünüm sunar.
  • Adreslenebilir RGB Aydınlatma – ARGB model ile birlikte gelen çift SickleFlow ARGB fan ile sisteminize ışık katın. (ARGB aydınlatma sadece MA612 Stealth ARGB modelinde bulunur)

Bulunabilirlik:

Cooler Master MA612 Stealth ve MA612 Stealth ARGB çok yakında Türkiye’de ki yetkili satıcılarda satışa çıkartılacak.

What’s your Reaction?
15
11
1
3

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir