Teknoloji Kampüsü

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Haberler
 4. »
 5. CyberSoul X3 Pro Elektrikli Scooter ile Hayat Daha Kolay!

CyberSoul X3 Pro Elektrikli Scooter ile Hayat Daha Kolay!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 4 dk okuma süresi
329 0

CyberSoul X3 Pro Elektrikli Scooter

 Tek kelime ile harika bir ürün olan CyberSoul X3 Pro Elektrikli Scooter’ı gelin hep beraber yakından tanıyalım. Dilerseniz, videomuza aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

Satın Almak için;

https://bit.ly/2W5owHb – Hepsiburada

https://bit.ly/3z67ea9 – Gittigidiyor

Günlük kullanımında rahatlık sağlayan ergonomik tasarımı ile katlayıp yanınızda istediğiniz yere götürebileceğiniz bu scotter; ev, okul, iş yeri, market gibi alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bluetooth özelliği de olan bu CyberSoul X3 Pro Elektrikli Scooter’ınızı iOS ve Android marketlerde bulunan mobil uygulamasından şarj süresi, mesafe, hız, scooter kitleme-açma, ön lamba açıp-kapama gibi özelliklerini takip edebilir, son güncellemesini yapabilirsiniz. Ayrıca hız modları arasında geçişyapmak için bir düğmeye sahip olan CyberSoul; normal mod (25 km/s) ve yaya mod (5 km/s) olmak üzere iki tane hız sürüş modu olan bir diğer özelliği ile birlikte ortamlara uygun hareket edebilirsiniz.

En çok merak edilen batarya ve motor gücüne gelirsek;

Bataryada;

 • 7 saat dolma süresi ile %0’dan %100’e kadar şarj etme özelliği,
 • Tek şarjla 50 km kadar kullanım sağlayan,
 • Dar vakitlerinizde 1 saatlik şarj ile sizlere 12 km’ye kadar ulaşım imkanı,
 • Devre kesici , aşırı ısınma, hızlı deşarj ve şarj, aşırı akım koruması gibi çeşitli korumayla güvende olacağınız güçlü bir bataryaya sahiptir.

Motor kısmında;

 • 300W’lık sabit bir motor gücünü koruyan,
 • Maksimum 600W’luk güce kadar ulaşan,
 • Bu özellikleriyle birlikte %24’e varan dik yokuşlu yüzeylere tırmanma olanağını kullanıcılara sunar.

 Kendi ağırlığı 16.8 kg olan CyberSoul X3 Pro Elektrikli Scooter, 120 kg maksimum yük ile kendi ağırlığının katbekat üzerinde bir yükü taşıyabilme olanağını sağlıyor. Her yerde kullanılabilmek adına 10 inç jantlara sahip olan; şok ve darbe emici tekerlekleriyle bir diğer özelliği olan; suya dayanıklılığıyla yağmur, çamur fark etmeksizin dilediğiniz ortamlarda sürülebilir.

 Çift fren sistemi ile göze çarpan CyberSoul; ön tekerlekte, kol ile sizin yönettiğiniz ve arka tekerleklerde disk fren sistemi ile sağlam, güvenilir bir fren sistem yapısı mevcuttur.

 Gece ve gündüz görüşünde kolaylık sağlayan scooter; ön tarafta parlak, beyaz far ve arka kısımda güvenli frenleme için kullanılan kırmızı led aydınlatmasıyla şık ve pratik kullanımı vardır.

 Sertifika kısmında ise; CE – EN17128 – EN60335 – RED – RoHS – REACH gibi birçok sertifikaları vardır.

 Son olarak  Avrupa hız sınır şartları gereğince aşırı hız yapmanızı engelleyen bir sistemi de bünyesinde barındırmaktadır. 25 kilometre kuralından ötürü 25 kilometrenin üzerine çıktığınızda sizi göstergesi ve led lambalarıyla uyarıp;  hızını frenleme sisteminin kesicisi sayesinde kullanıcının 25 kilometre hızda sabit kalmasını sağlıyor.  

Cybersoul X3 Pro Scooter’ın detaylı inceleme videosu için;

 

 

What’s your Reaction?
11
0
0
3

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir