Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. Epic Games, 29 Aralık İçin Oyun Severlere Özel Bir Hediye Sunuyor

Epic Games, 29 Aralık İçin Oyun Severlere Özel Bir Hediye Sunuyor

Fevzi Mert Gözbaşı Fevzi Mert Gözbaşı - - 2 dk okuma süresi
34 0
ücretsiz

Epic Games, yılbaşı coşkusunu daha da artırmak için her gün yeni bir sürprizle karşımıza çıkıyor. Bugün, 29 Aralık’ta, oyunseverler için beklenen sürpriz açıklandı ve Snakebird Complete ücretsiz olarak erişime açıldı.

Snakebird Complete, Noumenon Games tarafından geliştirilen ve 120’den fazla zorlu bölüm içeren bağımsız bir macera-bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Epic Games’in mağazasında normalde 115,00 TL olan bu oyun, bugün 19:00’a kadar ücretsiz olarak indirilebilir.

Epic Games, 21 Aralık’tan itibaren her gün birbirinden değerli oyunları ücretsiz olarak dağıtıyor. Bu fırsatlar, 24 saat boyunca geçerli olup, kullanıcılar oyunu bir kez kütüphanelerine eklediklerinde kalıcı olarak sahip olabiliyorlar. Üstelik, bu fırsatlar sadece belirtilen süre içerisinde ve Epic Games hesabıyla giriş yaparak kullanılabiliyor.

Yılbaşı indirimleri de Epic Store’da başladı. Bu süreçte, oyunseverler birbirinden cazip fırsatlarla karşılaşabilirler. Ücretsiz oyunları almak içinse, Epic Games’in resmi web sitesine giderek, istenilen oyunun sayfasına ulaşıp “Yükle” butonuna tıklayarak kütüphaneye eklemek yeterli olacaktır.

Epic Games’in yılbaşı etkinlikleri kapsamında sunulan bu fırsatları kaçırmamak için, Snakebird Complete’i hemen kütüphanenize eklemek için siteye gidebilirsin. Unutmayın, bu fırsat yalnızca belirtilen süre içerisinde geçerli!

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir