Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun Dünyası
  4. »
  5. GTA 6 için İlk Fragman Yayınlandı: PC’ye Gelmeyecek!

GTA 6 için İlk Fragman Yayınlandı: PC’ye Gelmeyecek!

Eymen Taner Eymen Taner - - 2 dk okuma süresi
30 0
GTA 6

GTA V’in piyasaya sürülmesinden bu yana yaklaşık on yıl ve iki konsol nesli geçti. Yakalanan büyük başarıyla birlikte, şüphesiz oyun dünyasının en çok beklenilen yapımı, Grand Theft Auto VI için ilk fragman sonunda yayınlandı. Rockstar Games’in şimdiye kadar ki en büyük oyunu, fragmanıyla birçok ayrıntıyı gün yüzüne çıkarıyor.

GTA 6 ne zaman çıkış yapacak?

Rockstar Games’in GTA VI‘nın ilk fragmanını piyasaya sürmesinden bir günden kısa bir süre önce, bir kullanıcı; fragmanı X platformu üzerinden gece saatlerinde yayınladı. Ardından Rockstar Games, fragmanın orijinal versiyonunu resmi YouTube kanalında yayınlayarak beklentilere hızlı bir şekilde yanıt verdi: İşte karşınızda Grand Theft Auto VI

YouTube video

Fragman, Vice City ortamının RAGE oyun motorunun sunmuş olduğu grafiklerle mükemmel bir şekilde işlenildiğini gözler önüne seriyor. Bununla birlikte, ön izleme son iki yılda GTA 6 hakkında ortaya çıkan birçok ayrıntıyı doğruluyor. Grand Theft Auto serisinin ilk kadın karakteriyle hikaye ögelerine derinlik katılacak. Lucia isimli bu karakter, fragmanda karşımıza çıkıyor.

Rockstar Games, Grand Theft Auto 6’nın 2025 yılında çıkış yapacağını duyurdu. Oyun ilk etapta, Playstation 5 ve Xbox Series S / X platformlarına özel olarak sunulacak. Maalesef PC kullanıcılarının bir süre daha beklemesi gerekecek. Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? GTA 6, PC’ye ne zaman gelir? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

fragman
What’s your Reaction?
1
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir