Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Gürültü Engelleme Teknolojisine Sahip Meizu HD60 Kulaklık Piyasaya Sürüldü!

Gürültü Engelleme Teknolojisine Sahip Meizu HD60 Kulaklık Piyasaya Sürüldü!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
65 0

Bugün 8 Mayıs 2020’de yapılan Meizu 17 lansman konferansında, Çinli şirket bir çok yeni ürün tanıttı. Buna gürültü engelleme yapabilen ve 1099 Yuan (1100 Türk Lirası) fiyatla satılan Meizu HD60 isimli kulaklık da dahil.

Meizu HD60, 40 mm büyüklüğünde berilyum kaplama yeni sürücülere sahip. Bu, bozulmayı azaltarak daha iyi bir ses deneyimi sunuyor. Yeni berilyum sürücüleri, diyaframın hareketini büyük ölçüde azaltan yüksek bir sertliğe sahip. Başka bir deyişle, yaşam dinleme deneyimine daha gerçek bir deneyim sunan daha iyi bir materyal. Kulaklıklar hafif malzemelerden yapılmış ve vurgulanan önemli özelliklerinden biri şüphesiz gürültü engelleme teknolojisi.

Görünüşe göre, kulaklıklarda kullanılan gürültü önleyici çip, ses aksesuar endüstrisinde öncü bir firma olan Sony tarafından tasarlanıp üretilmiş. Bilindik bir yonga üreticisi olan  Qualcomm CSR 8675 çipi  Meizu HD60 kulaklıklarda bulunan Bluetooth 5.0 yongasının temelinde yatıyor. Bu kulaklık USB C Tipi bağlantı noktası üzerinden şarj ediliyor ve tek şarj ile 25 saat kullanım süresi sunuyor şarjınız bittiğinde hızlı şarj etme özelliği ile hızlıca tam dolum sağlayabiliyorsunuz. Fiyatı 1.099 Yuan olan kulaklık bugün veya daha sonra satışa çıkacak.

What’s your Reaction?
9
9
1
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir