Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Hızlı ve Öfkeli 9 Fragmanı Yayınlandı!

Hızlı ve Öfkeli 9 Fragmanı Yayınlandı!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 1 dk okuma süresi
56 0

Hızlı ve Öfkeli yapımının merakla beklenen dokuzuncu filminin ilk fragmanı yayınlandı. Yayınlanan 3.5 dakikalık fragman, filmin aksiyon ortamını önümüze sererken sonlara doğru büyük bir sürpriz yapıyor. Serinin üçüncü filmi olan Tokyo Yarışı’ndan tanıdığımız Han Lue’nun geri dönüşü nefesleri kesecek gibi duruyor.

2006 yılında beyaz perdeye düşen Hızlı ve Öfkeli-Tokyo Yarışı yapımda dostu Takashi ile Tokyo sokaklarında yarışan Han bir araçla çarpışmıştı ve araçtan sızan yakıtın patlaması sonucunda hayatını kaybederek seriye veda etmişti.

Fragmanı izleyenlerin akıllarındaki “Han nasıl hayatta kaldı? Hikayeyi nasıl bağlayacaklar?” sorularının yanında, John Cena’nın Dom’un kardeşi olan Jakob’u canlandırması da ilgileri çekti.

Fragmanda görüldüğü üzere serinin en duygusal ve bol aksiyonlu filmi olacak gibi duruyor.Başrolde Vin Diesel’in olduğu dünya genelinde gişe rekorları kıran Hızlı ve Öfkeli serisinin Daniel Casey ve Chris Morgan’ın kaleminden çıkan dokuzuncu filmi 22 Mayıs 2020’de vizyona girerek karşımıza çıkacak.

What’s your Reaction?
13
6
1
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir