Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. İnstagram’da Dark mod Nasıl yapılır

İnstagram’da Dark mod Nasıl yapılır

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 1 dk okuma süresi
83 0

Android telefonunuza henüz güncelleme gelmemiş olabilir. Ancak siz yinede karanlık temayı kullanmak istiyorsanız bunun bir yolu daha var. Bu rehberimizde instagram’ ı telefon desteği olmasa da nasıl karanlık moda alacağımızı anlattık.

İnstagram’ ı bu halinden kurtarmak için öncelikle ”Dark Mode” adlı uygulamayı indirmemiz gerekiyor. 1.7 MB’ lık uygulamayı Play Store’ dan kolaylıkla indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirip açtığımızda karşımıza aşağıdaki basit menü çıkıyor.

Uygulamada Day Mode, Night Mode ve Auto seçenekleri bulunuyor. Eğer Night Mode ‘u seçersek sürekli siyah, Auto’ yu seçersek telefon saatine göre gece ve gündüz modu arasında geçiş yapıyor.

Dark modu seçtikten sonra telefonunuz kısa bir sürede uygulamaları önbelleğinden temizleyip yeniden yüklüyor ve artık hazır

Uygulamanın en güzel kısımları ise sadece instagram’ ı değil Fotoğraflar ve Play Store gibi birçok Google uygulamasını da gece moduna alıyor. Üstelik bir kez dark moda aldıktan sonra uygulamayı silebilirsiniz. Uygulama silindikten sonra bile dark moddaki uygulamalarınız dark modda kalıyor.

What’s your Reaction?
9
4
1
3

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir