Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. iOS 17 ile Wi-Fi Bağlantınızda Sorun Yaşıyorsanız Yalnız Değilsiniz!

iOS 17 ile Wi-Fi Bağlantınızda Sorun Yaşıyorsanız Yalnız Değilsiniz!

Eymen Taner Eymen Taner - - 2 dk okuma süresi
124 0
iOS 17

Geçtiğimiz günlerde iPhone 15 Pro modellerindeki aşırı ısınma sorununu, iOS 17.0.3 güncellemesi ile gideren Apple bu sefer başka bir sorunla karşı karşıya! Birçok kullanıcı, iOS 17 işletim sistemi ile birlikte telefonlarının Wi-Fi’ye bağlanma sorunları yaşadığını bildiriyor.

iOS 17 sorunları can sıkıyor

Bu yılki WWDC’de duyrulan iOS 17, ardından iPhone 15 serisinin tanıtılmasıyla kullanımına sunuldu. Apple, iOS 17’yle birlikte kullanımı daha basit ve daha sezgisel hale getiren birçok yeni özellik ekledi.

Artık herkes tarafından erişilebilen sürüm, haliyle kullanıcıların deneyimlediği birçok sorunu da beraberinde getiriyor. En son şikayet, kullanıcıların telefonlarında Wi-Fi bağlantısı olmaması üzerine.

Forumlarda ve diğer sosyal ağlarda iOS 17 hakkındaki şikayetler her geçen gün artıyor. Kullanıcılar, İnternet bağlantısının kurulmuş olmasına rağmen iPhone’a içerik yüklemek için bağlantı olmadığını bildiriyor. Aynı zamanda bazı uygulamaların çalışmayı durdurduğunu veya bağlantının kullanılamayacak kadar yavaş olduğunu belirtiliyor. Kısmi bir çözüm önerisi olarak ise Wi-Fi bağlantısının kapatılıp tekrar açılması gerekebiliyor.

iPhone 15

Bu sorunun yeni iPhone’larda sınırlı olmamasına rağmen, kullanıcıların büyük çoğunluğu bu sorunu iPhone 15 serisinde yaşadıklarını bildiriyor. Ağ ayarlarını sıfırlayarak veya Wi-Fi ağındaki yapılandırmayı değiştirerek çözüm arayan kullanıcılar da mevcut.

Bu durumun, Apple’ın iOS 17.0.4 güncellemesini yayımlaması ile birlikte çözüme kavuşacağını umuyoruz. Ancak şirketten bu konuyla ilgili halen bir açıklama gelmedi. Peki, siz iOS 17 sürümünün can sıkan bu hataları hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
1
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir