Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. iPhone 13 renkleri: iPhone 13’te beklenen tüm tonlar

iPhone 13 renkleri: iPhone 13’te beklenen tüm tonlar

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 4 dk okuma süresi
261 0

Apple , özellikle diğer büyük üreticilerle karşılaştırıldığında, son birkaç yılda iPhone renklerinde oldukça ilerleme kaydetti. Diğerleri siyah veya gri gibi renklere sadık kalırken, Apple gökkuşağı spektrumunu kusursuz bir şekilde kullanıyor. İPhone 12 örneğin, beyaz, siyah, koyu mor ,mavi, naneli yeşil ve Product Red renk seçenekleri ile  geliyor. Ve yaklaşmakta olan iPhone 13 serisinin iPhone 12’ye kıyasla çok az tasarım değişikliği sunacağı veya hiç değişiklik yapmadığı söylense de, iPhone 13 renkleriyle ilgili heyecan verici sızıntılar ve söylentiler var.

Mat Siyah

iPhone 13 renkleriyle ilgili en büyük sızıntı ise Max Weinbach’tan geliyor. Ünlü tipster, bir YouTube videosunda yeni iPhone 13’ün mat siyah seçenekle geleceğini açıkladı – iPhone 7’den beri görmediğimiz bir renk seçeneği .

Turuncu

Bu soru biraz uzak olsa da, iPhone 13 turuncu mu gelecek? En son yayınlanan konsept görsellerine göre cevap evet.

Bu konsept görseller, Jon Prosser’ın CAD çizimlerine dayanmaktadır ve bu gerçekten hiçbir şey ifade etmiyor. Ancak söylentiler parlak turuncu rengin iPhone 13 renk paletinde mevcut olacağı yönünde.

Gül Pempesi

iPhone 5s’in Rose Gold renk seçeneğini hatırlıyor musunuz? Olumlu bir şekilde hayran kaldık! En son iPhone 13 renk sızıntıları , potansiyel olarak muhteşem görünen Rose Pink seçeneği ile geleceğini gösteriyor. 

Mor

 

iPhone 13 mor maketleri konsept görüntüler olarak yayınladı . iPhone 12 paletine son dönemde eklenen mor rengi de göz önünde bulundurursak , bu söylenti gerçekleşme potansiyeline sahip.

 

Product Red

Kırmızı Ürün girişimi oldukça uzun bir süredir istikrarlı bir şekilde ilerliyor ve bunun yeni iPhone 13 serisinde ortadan kalkması için hiçbir neden yok. Product Red projesinde tüm iPhone 13 modellerini görmeyi bekliyoruz, bu nedenle kırmızı telefonların hayranıysanız veya yalnızca girişimi desteklemek istiyorsanız şanslısınız.

Nane Yeşili

 iPhone 13 Mint Green renk seçeneği hakkında söylenti ve sızıntı yok. Bu renk, iPhone 12 serisindeki en fresh renklerden biriydi, ancak görünüşe göre, daha modaya uygun diğer renklere yer açmak zorunda kaldı.

Mavi

 

Mavi bir iPhone 13 hakkında çok fazla sızıntı yok ama diğer yandan, iPhone 13’ün bazı maketleri ve konsept görüntüleri bu rengi kullanıyor.

Beyaz

Beyaz, Apple için geleneksel bir renk. Saf bir klasik ve her zaman iyi görünüyor.

Apple’ın aniden beyaz rengi terk edeceğini düşünmek için hiçbir sebep yok. Ancak, beyazın farklı tonları var ve en son iPhone 13 renk söylentilerine ve sızıntılarına bakılırsa, iPhone 13’te daha kremsi bir beyaz göreceğiz gibi duruyor.

 

 

What’s your Reaction?
2
11
1
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir