Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Lexus, Electrified İçin Görseller ve Videolar Yayınladı

Lexus, Electrified İçin Görseller ve Videolar Yayınladı

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 1 dk okuma süresi
75 0

Premium marka olan Lexus, lüks aracı Electrified ile dikkatleri çekmeyi başardı. Yeni nesil spor otomobilinin görsellerini ve videolarını paylaştı.

Aralık ayında bizlere tanıtılan otomobil 2030’a kadar “Lexus Electrified” marka vizyonu altında sunulacak tam elektrikli geniş ürün yelpazesinin bir parçası olacak.

Lexus Electrified ile sürüş keyfi artacak!

Electrified, vizyonu ile tüm imkanlarını kullanarak sürüş keyfini hat safhaya çıkarmayı hedefliyor. Hatta sürüş imzasıyla kesintisiz hızlanma, yavaşlama ve direksiyon tepkileriyle eşsiz bir sürüş deneyimi elde edebileceksiniz.

Otomobil, tasarımı ve alçak sürüş yüksekliğiyle ikonik LFA modelinin ruhunu koruyarak Lexus markasının geleceğini temsil ediyor. Hızlanma konusunda da iddialı olan Electrified, 0-100 km/s hızlanması iki saniye civarında olacak ve sürüş menzili katı-hal bataryaların kullanılmasıyla birlikte 700 kilometreyi aşacak.

Lexus, elektrikli araç konusunda kullanıcılarına daha iyi bir performans ve yüksek kalite sunmak için tüm hızıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bunun yanı sıra çekici tasarımını daha kişiselleştirmiş ürünlerle buluşturacak. 

What’s your Reaction?
12
6
2
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir