Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. LG, Yeni 5G’li Velvet Telefonunu Gözler Önüne Çıkarttı!

LG, Yeni 5G’li Velvet Telefonunu Gözler Önüne Çıkarttı!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
70 0

LG, yaklaşan Velvet akıllı telefonu için, tasarımına daha net bir bakış sağlayan kısa bir teaser fragmanı yayınladı. Fragman ayrıca Qualcomm’un mevcut amiral gemisi Snapdragon 865’ten bir adım aşağı olan bir Snapdragon 5G 765 işlemciyle çalışacağını da doğruladı.

Şirket, geçen haftalarda Velvet’in tasarımı hakkında önemli detayları zaten açıkladı, ancak yeni fragman bize gerçek dünyada nasıl görüneceğine dair daha iyi bir fikir veriyor. Arka tarafta LG’nin “yağmur damlası” tasarımı olarak adlandırdığı şekilde düzenlenmiş basamaklı bir üçlü kamera dizisi var.

Fragman ayrıca birkaç önemli ayrıntı daha gösteriyor. Son çekimde cihazın alt kısmında 3,5 mm ses jakı görebilirsiniz. Ön tarafta küçük bir gözyaşı çentiği olan bir ekran var ve LG’nin yeni V60’ından çok daha küçük çerçeveler var gibi görünüyor. 

LG’nin Velvet’i ne zaman duyurmayı planladığı konusunda hala resmi bir açıklama yok, ancak daha önce Kore haber portalı Naver’den bir rapor bunun 15 Mayıs’ta açıklanabileceğini öne sürmüştü. LG’nin bu ay yayınladığı fragmanların sayısı göz önüne alındığında, lansman çok uzakta olamaz.

What’s your Reaction?
9
10
2
3

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir