Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Logitech, Shroud ile Beraber Tasarladığı Yeni Oyuncu Faresini Tanıttı!

Logitech, Shroud ile Beraber Tasarladığı Yeni Oyuncu Faresini Tanıttı!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
61 0

Oyun teknolojisi ve ekipmanları alanında uzman olan Logitech en popüler oyun yayıncılarından biri olan Shroud ile birlikte yeniden tasarlanan kablosuz oyun mouse’unu tanıttı. Logitech, ortaklığını sürdürü Shroud ile oyuncular için beraber tasarladığı G303 oyun mouse’u yenilenen tasarımıyla farklı deneyimler sunuyor.

Logitech G ile yaptığı işbirliğinin önemini vurgulayan Michael “Shroud” Grzesiek, “Logitech ile bir mouse tasarlamak benim için bir hayalin gerçekleşmesiydi. Yeniden tasarlanan G303, tüm zamanların en sevdiğim mouse’u… Bunu tasarım ilhamı olarak kullandık ve mükemmel bir mouse yarattık. Logitech G ile işbirliği yapmak harika bir deneyimdi ve bu mouse ile gurur duyuyorum” dedi.

Yeniden tasarlanan Logitech G303 kablosuz oyun mouse’u farklı deneyimler sunuyor demiştik. Peki nedir bu deneyimler?

Güvenilir performansı ve en aza düşüren gecikme seviyesi ile LIGHTSPEED özelliğine sahip. Ayrıca G303 süper hassasiyet ve hız için Logitech G’nin tescilli HERO 25K sensörüyle donatıldı. Her detayı ile yeniden tasarlanan mouse yarı saydam yan paneller, USB-C bağlantıları, parmakları kavrayan konumları gibi ince detaylarına kadar yeniliklerde bulunulup ince ve hassas geliştirilmeler yapıldı. Sağlamlığı ve hafifliğiyle dikkat çeken Logitech G303 kablosuz oyun mouse’u sadece 75 gram ağırlığına sahip. 145 saatlik pil ömrüyle oyunculara kesintisiz oyun oynama imkanı sunuyor.

Güvenilir bir performans sunan Logitech G303 kablosuz oyun mouse’u siyah rengi ile satışa sunulacak. Logitech G303 Shroud Edition için açıklanan yurt dışı fiyatı ise 130 dolar seviyesinde.

What’s your Reaction?
7
11
2
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir