Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Monster Aryond A32 V1.1 Monitör ile Oyunlarınız Artık Daha Kaliteli ve Canlı

Monster Aryond A32 V1.1 Monitör ile Oyunlarınız Artık Daha Kaliteli ve Canlı

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 3 dk okuma süresi
125 0

 Oyun severlerin vazgeçilmez markası olan Monster geniş ekranlı ve görüntü kalitesiyle birlikte kendisinden monitörleriyle de bahsettiriyor. Monster, Aryond A27’den sonra çıkartan Aryond ailesinin ikinci modeli olan 32 inçlik A32 V1.1 monitör bizlere 2560×1440 piksel çözünürlüğünde ve VA panel ekran teknolojisiyle dev ekranda oyunlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Kavisli bir ekran modeline sahip olan Aryond A32 V1.1, renk kalitesiyle de canlı ve oldukça başarılı. Bu monitörde yok yok diyebiliriz.

 Ayarlanabilir metal ayaklarıyla da oldukça sağlam. Bu metal ayaklarla monitörünüzü aşağı-yukarı, sağa-sola ve ayrıca yüksekliğini ayarlayabiliyorsunuz. Arka kısmında da oldukça estetik,desenli kişileştirilebilir arka aydınlatmasıyla ve mavi ışık filtresiyle de  göz yormayan bir yapıya sahiptir. İnce çerçevesi ile kavisli ekranda daha güzel bir görünüm sağlıyor. Tabi parlamaz ekranını da unutmamak gerek. Monitörün tasarımı oldukça sade ve şık.

Bunun yanı sıra 6.2 kg ekran ağırlığı (standlı) mevcut.

Evet bu monitörde yok yok demiştik. Metal ayakları dilerseniz çıkarıp duvara aparatlarıyla monte edebilirsiniz. Ne yazık ki bazı monitörlerde bulunmayan duvara asma aparatını Monster Aryond A32 V1.1 bizlere sağlamakta.

1 adet kulaklık girişi, 2 adet displayport girişi, 1 adet HDMI girişi bulunuyor. Kavisli ekranıyla her açıdan net bir görüntü elde edemeyeceğiniz hissiyatına kapılabilirsiniz. Bu hissiyata kapılabilirsiniz, normal fakat her açıdan net görüntüler sunan bu monitör de hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Oyunlarınızı, videolarınızı, dizi ve filmlerinizi yüksek bir kalitede rahatlıkla izleyebilirsiniz. Playstation 5, laptop gibi bir çok teknolojik ürünlere rahatlıkla bağlayabilir ve kullanabilirsiniz. Ekranın sağ tarafındaki bulunan joystick ile menülerde on profiller arasında geçiş yapabilirsiniz.

Monitör alırken dikkat edilen bir diğer ayrıntıdan birisi ön piksellerdir Monster bu ön piksellere 2 yıl garantiye ek olarak 1 ay ön piksel garantisi veriyor. Monster Aryond A32 V1.1 kutu içerisinde bağlayacağınız bilgisayara göre iki farklı kablo bulunmaktadır. Yani iki farklı kablo monitörün yanında kutu içerisinde gelmektedir. Bu sayede ekstradan kablo almanıza gerek kalmayacak. Birçok yönden kolaylık sağlayan Monster Aryond A32 V1.1 monitör ile oyunlarınız artık daha kaliteli ve canlı.

 

What’s your Reaction?
8
11
2
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir