Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Philips Hue Lightstrip LED Şerit Aydınlatma ile Renkli Ortamlar

Philips Hue Lightstrip LED Şerit Aydınlatma ile Renkli Ortamlar

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
94 0

Çeşitli ortamları aydınlatan ve hoş bir görünüm sağlayan LED şeritler başta içerik üreticileri olmak üzere günümüzde bir çok kişinin vazgeçilmezi haline geldi.

Sizlere bu yazımızda harika tasarlanmış ve arka tarafındaki süper yazılıma sahip Philips Hue Lightstrip LED Şeritten bahsedeceğiz. Kutu içerisinde 16 milyon renk sağlayan 2 metre uzunluğunda LED şerit, güç adaptörü,iki adet priz başlığı, adaptör,  LED şeridimizi farklı ortamlarda kullanabilmek için uzatma işlemlerini gerçekleştirmek adına şeridimize ekleme yapabileceğimiz adaptör ve uzun bir kablo karşımıza çıkmakta.

Kullanım alanı olan masa kenarı, duvar, panel ve mobilya gibi birçok yerlerde ortamı renklendirdiğimiz Philips Hue Lightstrip LED şeritleri ile ortaya harika görüntüler çıkıyor. Tabii ki birçok kullanıcısının da memnun olduğu  Philips’in aydınlatmada olan başarısını da unutmamak gerek.  

Arka tarafındaki yazılımı ile harikalar yaratılan bu üründe görüntü ve sese göre aydınlatmayı Hue Widget uygulaması sayesinde istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Televizyonunuzda film-dizi izlerken veya bilgisayarınızda oyun oynarken ses ve görüntülerin senkronizasyonuyla daha renkli ve canlı bir ortam sağlayabilirsiniz. Anlık tepkime ve anlık görüntülemesi sayesinde gecikme olmadan eşleşmesiyle Hue Lightstrip LED şeritleri oldukça başarılı.  

Youtube kanalımızda Philips Hue Lightstrip LED şeridin detaylı inceleme videosunu buradan izleyebilirsiniz;

What’s your Reaction?
9
5
0
1

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir