Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Google Pixel Akıllı Telefonlar için Android 14 Kasım Güncellemesi Yayınlandı

Google Pixel Akıllı Telefonlar için Android 14 Kasım Güncellemesi Yayınlandı

Eymen Taner Eymen Taner - - 2 dk okuma süresi
101 0
Android

Google, Pixel telefonlara özel olarak Android 14’ün Kasım 2023 yamasını kullanıcılara sundu. Android 14 için kullanıcı şikayetleri çoğalırken bu bağlamda Google’ın düzeltmesi gereken bir dizi sorun ortaya çıktı. Ve beklenildiği üzere Google, bu hataları son güncelleme ile düzeltti. İşte detaylar

Pixel telefonlarda can sıkan hatalar düzeltildi

Bazı kullanıcılar, akıllı telefonlarında depolama alanı eksikliği ile birlikte cihazın bir başlangıç döngüsünde takılı kaldığından şikayet etti. Buna ek olarak, bazı Google Pixel modellerinde ekran kapatıldığında yeşil yanıp sönmesine neden olan bir sorun da belirtildi. NFC hizmetlerinde meydana gelen kararsızlık sorunu da bu hatalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Son olarak, akıllı telefonun kilidi açıldığında masaüstü simgelerinin kaybolmasına neden olan bir başka hata ise cabası.

Google

Bu durumları çözmek için Google, desteklenen Pixel akıllı telefonlar için Kasım 2023 Android güncellemesini yayınladı. Ve beklendiği gibi, sorunlara neden olan hatalar giderildi.

Bu hataların görüldüğü Google akıllı telefonların listesi şu şekilde: Pixel 6, Pixel 6a, Pixel 6 Pro, Pixel 7, Pixel 7 Pro, Pixel 7a, Pixel Tablet, Pixel Fold, Pixel 8 ve Pixel 8 Pro. Aynı zamanda Google, Kasım ayındaki Android 14 güncellemesinin mevcut tüm cihazlara ulaşmasının bir hafta süreceğini açıkladı. Peki, siz Google Pixel akıllı telefonlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Mevcut hataların giderilmesi şirketi nasıl etkiler? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
1
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir