Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Rocket League Ücretsiz Oluyor!

Rocket League Ücretsiz Oluyor!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
60 0

Roket Ligi büyük ölçüde değişiyor. Bugün, geliştirici Psyonix, bu yaz çok oyunculu olan ve arabalarla oynanan futbol oyununun ücretsiz oynanacağını duyurdu. Bunlara ek olarak, oyun platformlar arası ilerleme gösterecek, kozmetik ürünler, BattlePass ilerlemesi ve rekabetçi rütbe gibi unsurlar.

Oyunun PC sürümü için de işler önemli ölçüde değişiyor. Rocket League’in ücretsiz oynanabilir sürümü çıktığında şuanda bulunduğu Steam’den Epic Games Mağazasına geçecek. (Psyonix geçen yıl Fortnite yapımcısı Epic tarafından satın alındı.) Stüdyo şöyle anlatıyor:

Rocket League, oynamak için ücretsiz olduğunda Epic Games Store’da da ilk çıkışını yapacak. Diğer platformlardaki sürümle aynı olacak ve tüm Rocket League platformlarıyla çapraz platform desteğine sahip olacak.

Roket Ligi oynamak için ücretsiz olduğunda, zaten herhangi bir platformda (Steam dahil) sahibi olan herkes, gelecekteki güncellemeler ve özellikler için tam destekle oyunu oynayabilecektir. Ancak, Steam sürümü artık yeni oyuncular için erişilemeyecek.

Ücretsiz sürüm başlamadan önce oyunu satın alan herkes için Psyonix, “tüm Rocket League markalı DLC’LERde dahil olmak üzere bir dizi oyun içi ödül sunuyor.

Geliştirici, geçiş konusunda “önümüzdeki haftalarda” daha fazla bilgi söyleyeceğini söylüyor.

What’s your Reaction?
6
3
0
2

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir