Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Basın Bülteni
  4. »
  5. Samsung Galaxy M Serisi’nin yeni üyesi Galaxy M15 5G tanıtıldı

Samsung Galaxy M Serisi’nin yeni üyesi Galaxy M15 5G tanıtıldı

Eymen Taner Eymen Taner - - 6 dk okuma süresi
125 0
M15 5G

Yeni Galaxy M15 5G ile Galaxy M Serisi’nin sunduğu olanaklar, Samsung’un en yeni mobil teknolojileriyle daha da güçlendirildi. Galaxy M15 5G, Samsung’un yeni ve özgün mobil teknolojilerinden bazılarıyla güvenilir performansı bir arada sunuyor. Yeni Galaxy M15 5G’nin güçlendirilen ekran ve kamera özellikleri, güvenlik koruması, 6,000 mAh büyük bataryası, 2.2 GHz’lik güçlü işlemcisiyleve güncellemeler sayesinde uzun süren kullanım ömrüyle Samsung, kullanıcılarına sunduğu mobil deneyimleri daha da iyileştirmeye, çeşitlendirmeye ve daha erişilebilir hale getirmeye devam ediyor.

Sürükleyici ekran deneyimi

Galaxy M Serisi’nin yeni üyesi Galaxy M15 5G, kullanıcıların en sevdikleri içerikleri izlerken ve sosyal medyada gezinirken ihtiyaç duyduğu ekran performansını güçlendiren yeni özellikleriyle dikkat çekiyor. Ekran geçişlerini daha akıcı hale getiren 90 Hz yenileme hızına eşlik eden Vision Booster teknolojisine sahip 6.5 inç FHD+ Süper AMOLED ekran, bir önceki modele göre %40 oranında artırılan parlaklığıyla ve daha canlı ve net görüntüleme deneyimiyle dış ortamda tam bir performans canavarına dönüşüyor. Kullanıcılar 800 nit’e ulaşan parlaklığıyla Infinity U sürükleyici ekranda en sevdikleri içerikleri izlemenin keyfine varırken, Galaxy M15 5G’nin Göz Koruma özelliği sayesinde göz sağlığı konusunda endişe etmiyor.

5MP Ultra Geniş kamera

Galaxy M15 5G, sınıf atlayan sürükleyici ekranının yanı sıra 50 MP çözünürlüklü kamerasıyla fotoğraf ve video çekimini çok daha zahmetsiz ve keyifli hale getiriyor. Arka kamera setine eklenen 5 MP Ultra Geniş kamerayla daha da iyileştirilen kamera performansı, kullanıcıların en değerli anlarını en canlı haliyle ölümsüzleştirmesine olanak tanıyor. 5MP Ultra Geniş kamerasına eşlik eden 50 MP ana kamera, 2MP Makro Kamera ve 13 MP ön kamera ile Galaxy M15 5G, kullanıcılara daha esnek bir kamera deneyimi vadediyor.

Samsung

Yarı yolda bırakmayan güçlü performans

Kamera ve ekran özelliklerinin yanı sıra Galaxy M15 5G, Galaxy M Serisi için akıllı cihaz deneyimini daha da iyileştiren bir performans vadediyor. 4GB’lık belleğe eşlik eden 128 GB’lık geniş depolama alanı sayesinde, Galaxy M15 5G’nin yüksek çözünürlüklü kamerasıyla çekilen yüksek kaliteli içerikler için son derece yeterli bir depolama alanı mevcut.

Yeni 2.2 GHz’lik güçlü MediaTek Dimensity 6100+ işlemcisi ve One UI işletim sistemiyle güçlü ve verimli bir mobil cihaz deneyimi sunan Galaxy M15, 6000 mAh dev bataryasıyla kullanıcıyı yarı yolda bırakmıyor. Güçlü performansı destekleyen dev bataryası ve 25W Süper Hızlı Şarj özelliğiyle kullanıcıya gün boyu kullanım olanağı sağlıyor.

Galaxy M15 aynı zamanda sosyal medyada ve internette gezinme, sevilen dizileri ve video içeriklerini görüntüleme konusunda Galaxy M Serisi kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratmayan ve sıradışı indirme ve içerik izleme deneyimi sunan 5G hız kapasitesine sahip.

Uzun güncelleme desteği

Samsung’un ordu sınıfı güvenlik koruma sistemi Samsung Knox Vault, kullanıcı gizliliğive kişisel verileri üzerinde saldırılarave güvenlik açıklarına karşı kapsamlı koruma sağlıyor. Galaxy M15 5G, kullanıcılara Güvenli Klasör seçeneğinin bulunduğu Gelişmiş Güvenlik Modu özelliğini sunuyor. Samsung, Galaxy M15 için güvenlik bakımı güncellemelerini 5 yıl boyunca sürdürerek, kullanıcıların mobil cihazlarını daha uzun süre gönül rahatlığıyla kullanabilmesini sağlayacak.

Samsung ayrıca, yeni Galaxy M15 modelinde İşletim Sistemi güncellemelerini de 4 nesil boyunca desteklemeyi taahhüt ediyor. Bu sayede, Samsung’un güçlü performans ve akıllı bir cihaz deneyimi vadeden One UI işletim sistemi uzun süre en güncel özellikleriyle kullanılabilecek. Kullanıcılar bu sayede Galaxy M15 5G’yi daha uzun süreler boyunca hem verimli hem de güvenli bir deneyimle kullanmaya devam edecek. Samsung’un benimsediği uzun vadeli güncelleme politikası, kullanıcıların akıllı telefonlarını maksimum süreler boyunca verimli ve güvenli bir biçimde kullanabilmesini sağlıyor.

Galaxy M15 5G, modern Galaxy tasarımı, 4GB bellek ve 128GB depolama alanı ve Koyu Mavi, Açık Mavi ve Gri olmak üzere dinlendirici ve şık renk seçenekleriyle sunuluyor.What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir