Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Yepyeni Görünümü ve Daha Uzun Pil Ömrüyle: Samsung Galaxy SmartTag 2

Yepyeni Görünümü ve Daha Uzun Pil Ömrüyle: Samsung Galaxy SmartTag 2

Eymen Taner Eymen Taner - - 2 dk okuma süresi
59 0
SmartTag 2

Samsung, kullanıcıların eşyalarını takip edebilmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış ikinci nesil Galaxy SmartTag akıllı takip cihazını tanıttı. SmartTag 2, yenilenen tasarımıyla artık dikdörtgen bir yapıya sahip. Eklenen yeni özellikler ve daha uzun pil ömrü ise cabası!

Samsung Galaxy SmartTag 2 neler sunuyor?

Yeni Galaxy SmartTag 2, pusula görünümü özelliği sayesinde UWB (ultra geniş bant) destekli cihazlarda, kullanıcıları görsel olarak yönlendirmek için artırılmış gerçekliği kullanıyor. Cihazın diğer yetenekleri arasında bulunan kayıp modu, kullanıcıların bir etiket üzerine iletişim bilgileri eklemelerine olanak tanıyor. Bu bağlamda cihazlarında NFC özelliği olduğu sürece, kaybolan etiketli eşyanız keşfeden herkes tarafından okunabilir.

Samsung

Samsung, aynı zamanda ikinci nesil takip cihazında pil ömrünü artırdı. Normal modda, kullanıcılara 500 güne kadar çalışma süresi vadediliyor. Önceki nesle oranla yüzde 50 artış söz konusu. Üstelik yeni güç tasarrufu modu ile 700 günden fazla kullanım bekleyebilirsiniz.

SmartTag 2, toza ve suya karşı IP67 standardına sahip. Akıllı takip cihazı; yeni bir akıllı telefona geçerken, Samsung hesabınızı kullanarak otomatik olarak yeni cihazınızla senkronize etmenize olanak sunuyor. Ancak yeni SmartTag, yalnızca en az 3 GB RAM’e ve Android 9.0 veya daha yüksek bir sürüme sahip Galaxy telefonlarda çalışıyor.

tam ekran harita görünümü

Arayüzü yenilenen SmartThings uygulaması, artık takibi her zamankinden daha kolay hale getirmek için tam ekran bir harita görünümü sunuyor. Peki, siz Galaxy SmartTag 2’nin hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
1
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir