Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. The Last of Us II ve Ghost of Tsushima İçin Duyurulan Yeni Çıkış Tarihleri!

The Last of Us II ve Ghost of Tsushima İçin Duyurulan Yeni Çıkış Tarihleri!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 3 dk okuma süresi
75 0

Koronavirüs pandemisi birçok geliştiriciyi evden çalışmaya zorlarken, son birkaç ay içinde birkaç oyun ertelendi. Bir gecikme haberiyle vurulacak en önemli oyunlardan biri The Last of Us Part II idi. Bu aslında The Last of Us Part II için gördüğümüz ikinci gecikme; Oyunun başlangıçta 21 Şubat 2020’de başlaması planlandı, ancak ilk olarak pandemi nedeniyle süresiz olarak gecikmeden önce 29 Mayıs’a ertelenmişti.

Sony ve Naughty Dog, The Last of Us Part II‘yi Nisan ayı başında erteleme duyurusu yaptılar, ancak bugün iki firma oyun için yeni bir çıkış tarihi açıkladı: 19 Haziran 2020. PlayStation Blogu’ndaki bir yazıda, Sony Interactive Entertainment dünya çapındaki stüdyolarının başkanı Herman Hulst, “küresel dağıtım ortamındaki gelişmeler” in bu yeni çıkış tarihini açıklamasına izin verdiğini söyledi.

The Last of Us hayranları için zor bir ay olacak, çünkü şimdi tahmin edilenden üç hafta daha fazla beklemek zorundalar. Hafta sonu boyunca, The Last of Us Part II’nin çoğu bilgisi internete sızdı ve bu sızıntılardan bilgi almak isteyenler için oyunun bütünlüğü bozuldu. Oyun hakkında spoiler almak istemiyorsanız, 19 Haziran’a kadar The Last of Us Part II ile ilgili haberlerden veya videolardan uzak durmak sizin için en iyisi olacaktır.

The Last of Us Part II’ye ek olarak, Ghost of Tsushima’da bugün yeni bir çıkış tarihi aldı: 17 Temmuz 2020. Başlangıçta 26 Haziran için planlanan Ghost of Tsushima, coronavirus pandemisi nedeniyle ertelendi.

The Last of Us Part II’nin ardında, Ghost of Tsushima muhtemelen şu anda en çok çıkması beklenen PlayStation 4’e özel oyunlar, daha fazla gecikme olmayacağını varsayarsak platform için büyük bir yaz olacak.

 

What’s your Reaction?
18
6
1
3

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir