Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. The Last of Us Part 2: Remastered Ufukta Göründü!

The Last of Us Part 2: Remastered Ufukta Göründü!

Eymen Taner Eymen Taner - - 2 dk okuma süresi
77 0
Part 2: Remastered

Naughty Dog’un en ses getiren PlayStation Exclusive yapımı The Last of Us: Part 2, çıkışını 2020 yılında yapmıştı. Serinin ilk oyunu olan The Last of Us Part 1’in hikayesini başarıyla devam ettiren yapım yalnızca Playstation 4 üzerinden oynanabiliyordu. Ardından 2021 yılında gelen Playstation 5 için 60fps desteğiyle birlikte karşımıza çıkmıştı. Anlaşılan, Sony’nin The Last of Us serisi hakkındaki planları bununla sınırlı değil!

Bir Naughty Dog çalışanı, The Last of Us Part 2: Remastered versiyonu doğruladı

Odağını bir süredir The Last of Us dizisi ve The Last of Us Part 1 yapımına çeviren Naughty Dog, geçtiğimiz aylarda The Last of Us Part 1’in Remake versiyonunu PC platformu üzerinden satışa çıkardı. Görünüşe göre bir Naughty Dog çalışanının, LinkedIn profilindeki The Last of Us Part 2: Remastered düzenlemesi yeni bir oyunun geleceğini doğrular nitelikte.

Remastered

Naughty Dog’ta geliştirici olarak çalışan Mark Pajarillo, LinkedIn profiline Naughty Dog projelerindeki görevleri ile ilgili yeni bilgiler ekledi. Bu bağlamda The Last of Us: Part 1 ve The Last of Us Part 2: Remastered versiyonlarının geliştirilmesinde etkin olarak çalıştığını belirtti. Böylelikle yıllardır süregelen bir Remastered iddiası doğrulanmış oldu. Muhtemelen bu yenilenmiş versiyon, hikaye düzenlemelerinden ziyade günümüz şartlarında bile halen oldukça güçlü grafiklere sahip Part 2 için bir dizi grafik iyileştirmesi ve oynanış mekaniklerini konu alacak.

Mark Pajarillo

The Last of Us Part 2 Remastered’ın yakın zamanda resmi olarak duyrulması beklenirken, PC platformu için çıkış yapıp yapmayacağı merak konusu. Peki, siz oyunseverler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
1
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir