Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. The Last of Us Part 3 doğrulandı!

The Last of Us Part 3 doğrulandı!

Eymen Taner Eymen Taner - - 2 dk okuma süresi
158 0
the last of us part 3

Sevilen video oyun serisi The Last of Us, Part 2 ile rafa kalkmıştı. Ancak, hayranları sevindirecek bir gelişme yaşandı. Naughty Dog Eş Başkanı Neil Druckmann, serinin üçüncü oyununun geleceğini doğruladı. İşte The Last of Us Part 3 hakkındaki yeni gelişmeler

The Last of Us Part 3 için konsept hazır

Naughty Dog, birçok ödül alan video oyunu The Last of Us Part 2’nin yapımı hakkında iki saatlik bir belgesel yayınladı ve bu iki saatlik gösterim içinde önemli haberler de yer alıyor. Neil Druckmann, The Last of Us Part III için “Muhtemelen bu hikayede bir bölüm daha var.” diyerek bir konsept bulduğunu belirtti.

Ancak belirtmeliyiz ki Naughty Dog stüdyosunun bir sonraki büyük yapımı muhtemelen The Last of Us Part III olmayacak çünkü Sony için üzerinde çalıştıkları bir başka geliştirmenin mevcut olduğu tahmin ediliyor.

last of us part 2

Hatırlayacağınız üzere, serinin ikinci oyunu 2020 yılında yayınlanarak oyun dünyasında çığır açmıştı. Bu bağlamda Part 3’ün ne zaman oyunculara sunulacağına dair net bir varsayım belirtmek güç. Velhasıl, Neil Druckmann oyunun içeriği hakkında bilgi sunmayarak sadece çalışmaların başladığını söyledi. Stüdyonun önünde, yeni Last of Us oyununu yayınlamak için daha çok yol var anlaşılan.

Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Üçüncü oyun ile birlikte serinin diğer oyunları gibi başarı yakalanabilir mi? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir