Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Urevo U1 Yürüyüş Bandı

Urevo U1 Yürüyüş Bandı

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 3 dk okuma süresi
166 0

Gün içerisinde ev rahatlığında spor imkanını bizlere sunan yürüyüş bantları elbette vazgeçilmez spor aletlerimizden birisi. Fakat bazıları boyutlarından dolayı pek tercih edilmiyorlar. Urevo U1 yürüyüş bandı ise kullanılabilir bir boyutuyla tüm kuralları yıkıyor.

Sadece yürüme bandının yani yürüme pedinin yer kaplamasıyla oldukça kullanışlı. Bir diğer adına da WalkingPad dememiz yanlış olmaz. Kutu içerisinden fişi, kullanım kılavuzu, kumanda ve pili, bakım yapılabilmesi için bakım yağı çıkmakta. Urevo U1’in tüm fonksiyonları kumandasıyla yapılabilmektedir. Herhangi bir Bluetooth bağlantısı maalesef bulunmamakta.

Ürünün 1,5m boyu, 55m genişliği mevcut. Bant boyu 120cm, bant genişliği 42cm’dir. Yaklaşık 20-25 kg ağırlığa sahip olan yüryüş bandını öndeki tekerlekleri sayesinde sadece bir kişinin taşıyabilmesi mümkün. Yürüyüş, Tempolu Yürüyüş ve Jogging üç ayrı spor modu ile istediğiniz gibi spor yapabiliyorsunuz. Bunların yanı sıra düşük gürültüsü, 6 güvenlik seviyesi, kusursuz yapısı, ince tasarımı, kullanım rahatlığı veya 3 spor modu ile onu seveceksiniz.

Kaymaz, sapmayı önleme, yüksüz koruma, güvenli çocuk kilidi, hız sınırı, sınır uyarısı ile altı farklı güvenlik modunu da beraberinde getiren WalkingPad ile rahat ve güvenli bir şekilde yürüyüşlerinizi, koşularınızı yapabileceksiniz. Herkangi bir kurulum gerektirmeyen Urevo U1 yürüyüş bandını tek düğmesine basarak etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca uzaktan kumandasıyla hız sınırını yükseltip azaltabilirsiniz. Hepsinden iyisi, elektronik, arkadan aydınlatmalı ve sezgisel bir konsol bu yeni koşu bandına dahil edilmiştir. Urevo U1, hız, mesafe ve egzersiz süresini gösteren bir LED ekranla donatılmıştır, böylece tüm anında ihtiyacınız olan bilgilere LED ekranından ulaşabileceksiniz.

Evde, ofiste kısacası canınızın istediği her yerde egzersiz yapabilecek; sağlığınızdan ödün vermeyeceksiniz. 

Teknik Özellikler:

Nominal gerilim: 220V ~ 50Hz
Nominal güç: 560W
Hız aralığı: 0.8 ~ 6km / s
Desteklenen maksimum yük: 90kg
Boyutlar: 148,5 x 55,2 x 10,7 cm
Bant alanının boyutları: 120 x 42 cm
Ağırlık: 25 kg
Renk: Siyah
Ambalaj içeriği:
1x Yürüyüş Koşu Bandı U1
1x Güç kablosu
1x Uzaktan kumanda
1x Kullanım Kılavuzu

Daha detaylı inceleme için;

What’s your Reaction?
3
6
2
2

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir