Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Xbox Game Pass’e Gelecek Olan Oyunlar Sızdırıldı!

Xbox Game Pass’e Gelecek Olan Oyunlar Sızdırıldı!

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
50 0

Game Pass’e şubat ayında gelecek 5 yeni oyun sızdırıldı. İddialara göre tam tamına 5 farklı ve yeni oyun kütüphanede yerini alacak.

Abonelik sistemiyle şirket, her ay yeni oyunları kullanıcılarıyla buluşturuyor. Bulut tabanlı hizmeti ile şubat ayında bünyesine ekleyeceği oyunlar açıklanmıştı, ancak sızdırılan yeni bilgilere göre Xbox Game Pass, kütüphanesine en az 5 yeni oyun daha eklemeye hazırlanıyor.

Daha öncesinden Xbox Game Pass ve Epic Games’de çıkacak oyunlar için nokta atışı yapan billbil-kun isimli bir kullanıcı yeni iddialarıyla tekrardan karşımıza çıktı. İddiaya göre Xbox Game Pass’e gelecek yeni oyunların başında Total War: Warhammer yer almakta.

Xbox Game Pass’e Total War: Warhammer 345 TL Steam fiyatı ile geliyor!

Billbil-kun, dealabs isimli forum sitesinden sızdırdığı oyunların çoğu doğru çıkıyor. Bugüne kadar sızdırdığı bilgilerin çoğu doğru olmakla beraber Xbox Game Pass kütüphanesine toplam değerleri Steam’de 915,39 TL olan 5 yeni oyunu eklemeye hazırlandığını söyledi. Ve eklenecek oyunların başında Total War: Warhammer yer alıyor. Hatta bir diğer sızıntı ise; büyük ses getiren Madden NFL 22 de kütüphanede bulunuyor. Sızıntılarda bulunan bir diğer oyunlar ise şu şekilde;

  • Total War: Warhammer
  • Madden NFL 22
  • Roboquest
  • Super Mega Baseball 3
  • Galactic Civilizations III

Microsoft, bu 5 oyunu şubat ayı bitmeden oyuncularıyla buluşturması bekleniyor. Ancak net bir tarihin henüz kesinleşmediğini de belirtelim.

 

What’s your Reaction?
16
9
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir