Teknoloji Kampüsü

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Cep Telefonları
 4. »
 5. Xiaomi, HyperOS Güncellemesi Alacak Modelleri Duyurdu

Xiaomi, HyperOS Güncellemesi Alacak Modelleri Duyurdu

Eymen Taner Eymen Taner - - 2 dk okuma süresi
175 0
hyperOS

Çinli elektronik devi Xiaomi ve POCO, MIUI arayüzünün yerine geçecek olan HyperOS güncellemesini alacak akıllı telefonları duyurdu. İşletim sistemi, 2024 yılının ilk çeyreğinde güncelleme olarak yayınlanacak.

Xiaomi, X MIUI hesabında HyperOS’un 2024 yılının ilk çeyreğinde çeşitli Xiaomi ve Redmi cihazlarına geleceğini doğruladı. POCO da HyperOS’i alacak ilk telefonunu açıkladı. İşte HyperOS’a terfi edecek ilk akıllı telefonlar

HyperOS’a güncellenecek ilk telefonlar

 • Xiaomi 13 ve 13 Pro
 • Xiaomi 13 Ultra
 • Xiaomi 13T ve 13T Pro
 • Redmi Note 12/12S
 • Xiaomi Pad 6
 • POCO F5
Xiaomi

Xiaomi, MIUI arayüzünün yerini alacak olan ve Android 14 tabanlı yeni güncellemesi HyperOS’un öncelikli modeller için dağıtımına başlıyor. Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro, Xiaomi 13 Ultra, Xiaomi 13T ve 13T Pro’nun yanı sıra Redmi serisi telefonlardan Note 12 ve 12S ile Xiaomi Pad 6 modeli güncellemeden ilk yararlanacak modeller olarak karşımıza çıkıyor. POCO cephesinde ise F5 modeli, şirketin resmi duyurusuna göre HyperOS’a terfi edecek ilk telefon modeli olacak. POCO ayrıca, diğer cihazlar için sürüm bilgilerinin yakın bir tarihte iletileceğini de ekledi.

Bu güncelleme; Xiaomi, POCO ve Redmi cihazlara yeni bir soluk getirirken, Android kullanıcıları için daha kullanışlı bir deneyim sunmayı hedefliyor. Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? HyperOS işletim sistemi, başarılı olabilecek mi? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir