Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. ZTE Nubia ve Redmagic Türkiye’de Satışa Sunuluyor

ZTE Nubia ve Redmagic Türkiye’de Satışa Sunuluyor

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
83 0
telefon

Fiyat-performans açısından kullanıcı beklentilerini fazlasıyla karşılayan ZTE Nubia ve Redmagic telefonlar nihayet Türkiye de geliyor. Akıllı telefon ürütücüleri arasında popüler bir noktaya ulaşan ve yükselişini aralıksız bir şekilde sürdüren şirket tarafından yapılan açıklama, heyecan yarattı.

Şirket tarafından ( Kamuoyu Aydınlatma Platformu) KAP’a yapılan bildirime göre şirket tarafından üretilen Nubia ve Redmagic modelleri, kısa süre içerisinde Türkiye’de satışa sunulacak.

En popüler oyuncu telefonlarının üreticisi olarak ün yapan ZTE şirketinin piyasaya süreceği akıllı telefonlar hali hazırda kullanılmakta olan telefonlara göre farklı özellikler barındırıyor.

zte

ZTE Nubia ve Redmagic Özellikleri

Genellikle orta-üst ve üst segmentte telefonlar üreterek satışa sunan ZTE, yeni modellerinde farklı özellikler sunuyor. Özellikle oyun deneyimlerini mükemmelleştirmek adına düzenlemeler yapan şirket, işlemciden bağımsız olarak soğutma sistemleri ve çiplerle yeni bir tasarım sunuyor.

Satışa sunulacak olan telefonların en önemli özelliklerinden biri de,  aynı donanımlara sahip emsal telefonlara göre çok daha uygun fiyatlara sahip olması. Telefonlar Türkiye’de Arena bilgisayar firması aracılığıyla satışa sunulacak.

What’s your Reaction?
11
8
0
3

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir