Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. ABD’li İstihbaratçıdan İnanılmaz İtiraf! Yıllardır UFO Toplayıp İncelemişler

ABD’li İstihbaratçıdan İnanılmaz İtiraf! Yıllardır UFO Toplayıp İncelemişler

Teknoloji Kampüsü Teknoloji Kampüsü - - 2 dk okuma süresi
91 0
ABD

Dünya dışı zeki varlıklarla ilgili tartışmalar sürerken eski ABD istihbarat yetkilisi tüm dünyayı şaşkına çeviren bir iddiada bulundu. İnsan yapımı olmayan araçların ABD tarafından başlatılan bir program kapsamında toplandığını öne süren eski istihbarat yetkilisi, hükümetin elinde oldukça fazla sayıda insan yapımı olmayan araç bulunduğunu söyledi.

Bu iddiaların ardından yeniden başlayan UFO tartışmaları macera düşkünü araştırmacıları heyecanlandırırken, ABD Savunma Bakanlığı sözcüsü tarafından yapılan açıklamayla söz konusu iddialar yalanlandı. Savunma Bakanlığı, The U S Sun gazetesine verdiği açılamada söz konusu iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi

ufo1

Pentagon İddiaları Yalanladı

Savunma Bakanlığına bağlı Pentagon bünyesinde çalışmalar sürdüren (AARO) Tüm Alanlarda Anomali Çözüm Ofisi, kendilerinde bu tür bir bilgi olmadığını belirtti. Ayrıca,  bu güne dek dünya dışı varlıklar tarafından üretildiği var sayılan herhangi materyal veya program hakkında bilgi sahibi olmadıklarını açıkladı.

Açıklamanın devamında geçmişte bu konu hakkında herhangi bir bilgiye sahip bulunan yeni, eski yetkililer veya halen görevde bulunan devlet çalışanlarıyla konuşmaktan memnuniyet duyulacağı belirtildi.

What’s your Reaction?
5
11
1
3

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir