Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. En Büyük Yaz Kampanyalarıyla: Amazon Prime Day

En Büyük Yaz Kampanyalarıyla: Amazon Prime Day

Eymen Taner Eymen Taner - - 4 dk okuma süresi
65 0
Prime Day

Amazon‘un 2015’ten bu yana her yıl dünya çapında gerçekleştirdiği ve belirlenen süre boyunca Prime üyelerine özel indirimler ve fırsatlar sunduğu indirim dönemi Prime Day, Bu yıl Türkiye’de 11 – 17 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek. Teknoloji ve ev ürünlerinden sağlık, güzellik, çocuk ürünleri ve daha fazlasına kadar birçok üründe yılın en iyi fırsatlarından faydalanabileceksiniz! Üstelik sunulan bu indirimlerin mimari da sizsiniz.

“Tek Yapmanız Gereken ‘Prime Day İndirim Avcıları’nı takip etmek”

Amazon Türkiye Ülke Müdürü Richard Marriott “Prime üyelerimize, amazon.com.tr’de yılın bugüne kadar ki en iyi indirim oranlarını sunduğumuz Prime Day, bu yıl Türkiye’de tam bir hafta boyunca sürecek. İster yeni trend olmuş bir ürünü denemek, ister favori ürünlerinizi yedeklemek için, tek yapmanız gereken alıveriş listenizi oluşturup ‘Prime İndirim Avcıları’nı takip ederek indirimde görmek istediklerinizi onlara iletmek” dedi. Amazon’un “Prime İndirim Avcıları” olarak adlandırdığı bu kişiler Türkiye’nin en çok takip edilen influencer’larından belirleniyor. Siz de takip ettiğiniz bu hesaplar üzerinden etkileşime girip belirlenecek bu indirimlerde öncelikli ürünleri seçerek büyük rol oynayabilirsiniz.

amazon

Prime Day kapsamındaki kampanyalardan faydalanabilmek için Amazon Prime üyesi olmak gerekiyor. Aylık ₺39,00 vererek siz de bu servisten yararlanabilirsiniz. Üstelik bunun dışında Amazon’un Prime üyeliğiyle kullanıcılarına sağladığı birçok hizmet bulunuyor, işte bunlardan bazıları:


Amazon Prime ile geçerli ürünlerdeki alışverişlerde bedava ve aynı güne kadar hızlı teslimat; Prime Video ile Amazon Originals’ı, binlerce popüler filmi, TV dizilerini ve canlı etkinlikleri hiçbir ek ücret ödemeden edinebilmek; Prime Gaming ile Oyun içi eklentiler, ayrıcalıklar ve ücretsiz Twitch.tv kanal aboneliğine sahip olabilme şansı; fırsatlara erken erişim, Amazon Prime’a özel markalar ve tasarruf olanaklarını kullanabilmek şeklinde.

logo

Biz sizlere şimdiden alışveriş listelerinizi hazırlamanızı tavsiye ediyoruz! Sizce bu indirimler kullanıcıları tatmin edici düzeyde olacak mı? Düşüncelerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

What’s your Reaction?
15
9
1
2

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir