Teknoloji Kampüsü

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji Haberleri
  4. »
  5. Amazon Prime Gaming Mart 2024 oyunları: 8 oyun ücretsiz!

Amazon Prime Gaming Mart 2024 oyunları: 8 oyun ücretsiz!

Fevzi Mert Gözbaşı Fevzi Mert Gözbaşı - - 3 dk okuma süresi
97 0
amazon

Amazon Prime Gaming, Mart 2024 için heyecan verici oyunlarını duyurdu! Bu ay, Prime Gaming üyelerine özel olarak sunulan kütüphaneye 8 farklı oyun ve bir dizi oyun içi hediyenin eklenmesi bekleniyor. İşte Mart ayının Prime Gaming hediyeleri…

Amazon Prime Gaming, her ay üyelerine ücretsiz oyunlar sunarak oyun tutkunlarını sevindiriyor. Mart 2024 için açıklanan liste, oyunseverlere heyecan verici bir seçenek sunuyor. Geçen ayki Prime Gaming oyunları arasında Fallout, Apico, Blade Assault ve Gravitar: Recharged gibi popüler oyunlar bulunuyordu.

Amazon Mart 2024 oyun listesine göz attığımızda, yine birbirinden çeşitli ve eğlenceli oyunlarla karşılaşıyoruz. Bu ayın ücretsiz oyunları arasında Fallout 2 gibi klasiklerin yanı sıra çeşitli türlerde yapımlar da bulunuyor. Listede, Fallout, Scarf, Mystery Case Files: Moths to a Flame, Invincible Presents: Atom Eve, Pearls of Atlantis: The Cove, Bus Simulator 21: Next Stop, Through the Darkest of Times ve Bridge to Another World: Secrets of the Nutcracker gibi oyunlar yer alıyor. Bu oyunların toplam değeri ise 700 TL’yi buluyor.

amazon

Amazon Prime üyeliği, ülkemizdeki oyun tutkunları için büyük bir fırsat sunuyor. İlk ay ücretsiz olarak sunulan Prime üyeliği, sonrasında aylık 39 TL’lik bir ücret karşılığında devam ediyor. Üye olmak ve tüm ayrıcalıklardan yararlanmak için Amazon’a üye olabilirsiniz.

Prime Gaming’e Mart ayında eklenecek oyunlar ise şu şekilde:

TarihOyun
7 MartFallout 2, Scarf
14 MartMystery Case Files: Moths to a Flame, Invincible Presents: Atom Eve
21 MartPearls of Atlantis: The Cove
28 MartBus Simulator 21: Next Stop, Through the Darkest of Times, Bridge to Another World: Secrets of the Nutcracker

Bu muhteşem oyunları kaçırmamak için Amazon Prime Gaming üyeliğinizi hemen başlatın ve Mart ayının keyfini çıkarın!

What’s your Reaction?
0
0
0
0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir